­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝!

Ôśů Dominion ve Smartmatic

├ľzet:

Dominion Oylama Sistemleri a┼ča─č─▒daki nedenlerle incelemeye al─▒nm─▒┼čt─▒r.

• Pek ├žok eyalet ve yasama organ─▒n─▒n belirtti─či gibi, makineleri uzun s├╝redir bilgisayar korsanl─▒─č─▒na ve kas─▒tl─▒ s├Âm├╝r├╝ye a├ž─▒k durumda.

• Sequoia Oylama Sistemlerini sat─▒n alarak, CFIUS’a g├Âre Venez├╝ella Se├žim Donan─▒m─▒na dahil olan Smartmatic ile yaz─▒l─▒m ve fikri m├╝lkiyet ba─člar─▒na sahipler.

• ─░cra ekibinin su├žlay─▒c─▒ a├ž─▒klamalar yapan, Donald Trump aleyhine lobi yapan ve / veya ba┼čka siyasi ├ž─▒kar ├žat─▒┼čmalar─▒ olan birden fazla ├╝yesi var.

A┼ča─č─▒da bu iddialar─▒ destekleyecek kaynaklar─▒n bir listesi bulunmaktad─▒r.

Dominion, Sequoia ve di─čerleri ├╝zerine medya

PBS News Hour – Georgia’n─▒n yeni oylama makineleri se├žim sorunlar─▒n─▒ ├ž├Âzecek mi yoksa daha k├Ât├╝ hale mi getirecek?

CNN Business – Bilgisayar korsanlar─▒n─▒n oylama makinelerine girmesini izledik

Fox News – Profes├Âr bir oylama makinesinin nas─▒l hacklenece─čini g├Âsteriyor

MSNBC- Hackerlar yeni oylama makinelerini teste tabi tutuyor

NBC Haberleri – Hackerlar Oylama Makinelerini Nas─▒l Hedefleyebilir?

HBO’s Last Week Tonight – Oylama Makineleri

Radio Liberty – ABD Se├žimlerini Hacklemek Neden Bu Kadar Kolay?

Dominion, Sequoia ve di─čerleri konusunda uzmanlar

Shugah Works – Bir Se├žim G├╝venli─či Felaketi: Hibrit Oylama Makineleri (Dominion vs. The Experts)

Shugah Works – Bir Se├žim G├╝venli─či Felaketi: Hibrit Oylama Makineleri (Bu Anla┼čman─▒n Arkas─▒nda Ne Var?)

Symantec / Norton – ─░nternetten Oylama Makinesi Sat─▒n Ald─▒mÔÇŽ Sonra Onu Hackledim

Berkleley – Sald─▒r─▒ya U─čram─▒┼č Oy Pusulas─▒ ─░┼čaretleme Cihazlar─▒n─▒ Alg─▒laman─▒n G├╝venilir Bir Yolu Yok

Ak─▒ll─▒ Se├žimler – Hakimiyet

Do─črulanm─▒┼č Oylama – Sekoya Oylama Sistemleri (Dominion) AVC Avantaj─▒

Do─črulanm─▒┼č Oylama – Sequoia AVC Advantage 9.00H DRE Oylama Makinesinin G├╝vensizlikleri ve Yanl─▒┼čl─▒klar─▒

CA Sec of State’e LACSAP S─▒ralama mektubu 1/2

CA Sec of State 2/2 i├žin LACSAP S─▒ralama mektubu

Dominion, Sequoia ve Smartmatic H├╝k├╝meti

Demokrat Senat├Ârler Elzabeth Warren ve Amy Klobachure Dominion ├ťzerine

Democrat House Temsilcisi Carolyn Maloney, Smartmatic’in Sequoia’y─▒ sat─▒n almas─▒yla ilgili

Dominion ├╝zerinde Teksas Eyaleti

Sequoia’da New Jersey Eyaleti

New Jersey Oylama Makinesi Davas─▒ ve ES├ť Avantaj─▒ DRE Oylama Makinesi

Smartmatic’in Venezuela ile ge├žmi┼či ve hileli se├žimler

NIST / VoterAction – Sequoia Voting Systems, Inc., Hugo Chavez’in Venequelan H├╝k├╝meti’ne ba─čl─▒ bir ┼čirket olan yabanc─▒ m├╝lkiyetli Smartmatic taraf─▒ndan geli┼čtirilen, sahip olunan ve lisanslanan oy sayma yaz─▒l─▒m─▒n─▒ kullan─▒r.

Venezuela Caracas’taki ABD B├╝y├╝kel├žili─či siyasi dan─▒┼čman─▒ Robert Downes – Smartmatic ve Oylama Makinelerinin G├Âr├╝n├╝m├╝

Smartmatic’in CEO’su ve Y├Âneticisi Antonio Mugica, Smartmatic makinelerinin ve yaz─▒l─▒mlar─▒n─▒n Venezuela’daki ulusal se├žimlerde ‘de─či┼čtirildi─čini’ ve ‘manip├╝le edildi─čini’ kabul ediyor.

Dominion’dan Eric Coomer’─▒n su├žlay─▒c─▒ eylemleri ve beyanlar─▒

Eric Coomer – ABD M├╝hendislik Ba┼čkan Yard─▒mc─▒s─▒ ve Dominion Oylama Sistemleri ├ťr├╝n Stratejisi Direkt├Âr├╝

Eric Coomer, Dominion Voting Systems, Inc i├žin 12 patentte listelenmi┼čtir.

Dominion Oylama Y├Âneticisi Taraf─▒ndan Onaylanan Se├žim G├╝venli─čindeki Kritik Kusurlar

Eric Coomer, GA’n─▒n Dominion oylama makinelerinde “ABD Se├žim Yard─▒m Komisyonu’ndan yeterli test veya sertifika olmadan” “kritik yaz─▒l─▒m de─či┼čikli─či” yap─▒yor

Eric Coomer, Dominion Sisteminde oylar─▒n nas─▒l de─či┼čtirilece─čini a├ž─▒kl─▒yor – Chicago 2017

Eric Coomer facebook g├Ânderisinde “Sevgili Bay Trump” imzal─▒ “AntiFa” yaz─▒yor

Bilgi u├žuran Joe Oltmann, Eric Coomer’in “Trump kazanmayacak, bundan emin oldum” s├Âz├╝n├╝ anlat─▒yor.

Smartmatic’i Dominion’a Ba─člama

Sequoia Oylama Sistemleri ve Smartmatic, k├╝resel bir lider olu┼čturmak i├žin birle┼čiyor

Jack Blaine – Smartmatic & Sequoioa Ba┼čkan─▒

Smartmatic, CFUIS soru┼čturmas─▒n─▒ ve ard─▒ndan Seqouia’n─▒n sat─▒┼č─▒n─▒ onayl─▒yor

Smartmatic / Seqouia’da House Rep Carolyn Maloney, CFUIS soru┼čturmas─▒n─▒ kabul ediyor

ABD Oylama Teknolojisi lideri Sequoia Oylama Sistemleri yeni kurumsal sahipli─čini duyurdu

House Rep Carolyn Maloney, Smartmatic’in Seqouia’y─▒ satmas─▒yla ilgili

Smartmatic Corp. – SVS Holdings, Inc. ve Sequoia Voting Systems, Inc: “S├Âzl├╝ tart─▒┼čmada, Hart’─▒n avukat─▒ Sequoia’n─▒n ┼ču anda bu fikri m├╝lkiyeti belirli lisans s├Âzle┼čmelerine g├Âre kulland─▒─č─▒n─▒ belirtti. Tr. 48.” (Smartmatic / Seqouia ili┼čkisi)

Dominion, Seqouia’y─▒ sat─▒n ald─▒

Mark Mallock-Brown – Smartmatic Ba┼čkan─▒

Mark Mallock-Brown, Dominion ve Smartmatic payla┼č─▒m IP’leri hakk─▒nda ANC’ye itiraf─▒

Eric Coomer – Engineering Sequoia Voting Systems’da Ba┼č Yaz─▒l─▒m Mimar─▒ ve Ba┼čkan Yard─▒mc─▒s─▒ – ABD M├╝hendislik Ba┼čkan Yard─▒mc─▒s─▒ ve Dominion Voting Systems’da ├ťr├╝n Stratejisi Direkt├Âr├╝

Di─čer ├ž─▒kar ├žat─▒┼čmalar─▒

Peter Neffenger – Smartmatic Ba┼čkan─▒

Peter Neffenger, ─░├ž G├╝venlik Bakanl─▒─č─▒ b├╝nyesindeki Joe Biden’in Ge├ži┼č Ekibinde listelendi

Mark Mallock-Brown – SGO ve se├žim b├Âl├╝m├╝ Smartmatic Ba┼čkan─▒

Smartmatic Y├Ânetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Mark Malloch-Brown’─▒n A├ž─▒k Toplum Vakf─▒ arac─▒l─▒─č─▒yla George Soros ile ba─člar─▒

Smartmatic Y├Ânetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Mark Malloch-Brown, Soros Fon Y├Ânetimi Ba┼čkan Yard─▒mc─▒l─▒─č─▒na atand─▒, A├ž─▒k Toplum Enstit├╝s├╝

Smartmatic Y├Ânetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Mark Malloch-Brown’─▒n Uluslararas─▒ Kriz Grubu arac─▒l─▒─č─▒yla George Soros ile ba─člar─▒ 1/2

Smartmatic Y├Ânetim Kurulu Ba┼čkan─▒ Mark Malloch-Brown’─▒n Uluslararas─▒ Kriz Grubu arac─▒l─▒─č─▒yla George Soros ile ba─člar─▒ 1/2

Dominion Clinton Vakf─▒ ile Delian Projesi ├╝zerinde ├žal─▒┼č─▒yor

Delian Projesi – “Ortaklar─▒m─▒zdan biri olan Dominion Oylama Sistemleri de dahil olmak ├╝zere oylama sistemi end├╝strisindeki ├že┼čitli uzmanlar, 2020 se├žim g├╝venli─čiyle ilgili ABD Meclis ─░daresi Komitesi ├Ân├╝nde ifade verdiler.”

John Poulos – Dominion CEO’su ve Clinton Foundation DELIAN Project kurucu orta─č─▒

├že┼čitli bilgiler

Deleware’de Hakimiyet Kay─▒tl─▒

Dominion Premier / ES & S’yi Sat─▒n Ald─▒

Dominion, Staple Steer Capital’e sat─▒yor

Smartmatic – Amerika Birle┼čik Devletleri se├žimleri 2005 – 2016

Smartmatic, Oylama Makinesi ├ž├Âz├╝mleri i├žin G├╝rcistan taleplerine yan─▒t veriyor

G├╝rcistan D─▒┼či┼čleri Bakan─▒ Brad Raffensperger Dominion’u Se├žti

“­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝!” ├╝zerine 22 yorum

1. Zonguldak merkezden ben ahmet. selam arkada┼člar payla┼č─▒m─▒n─▒z cidden g├╝zel, teraziye t─▒klad─▒m 28-11-2020 10:45:26

2. Giresun dan kimler var. ­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝! . Selam bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada payla┼čt─▒m , banu – 417

3. Bu konu : ” ­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝! ” ├žok g├╝zel. Slm web siteniz inan─▒lmaz hayran edici, sosyal medyada payla┼čt─▒m , G├╝rb├╝z – 58

4. Amasya dan kimler var. ­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝! . Selam payla┼č─▒m─▒n─▒z vallaha dikkat ├žekici, linkedinde payla┼čt─▒m , banu – 71

5. Ni─čde merkezden ben ali. Merhabalar payla┼č─▒m valla hayran edici, sosyal medyada payla┼čt─▒m 24-12-2020 00:48:19

6. Ankara merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi ├žekti, twitter da payla┼čt─▒m 03-01-2021 10:24:52

7. Ankara dan kimler var. ­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝! . Selam herkese web sitesi vallaha m├╝kemmel, teraziye t─▒klad─▒m , Aylin – 68

8. Merhaba herkese payla┼č─▒m─▒n─▒z harbiden ├žok ho┼čuma gitti, te┼čekk├╝rler

9. Osmaniye dan kimler var. ­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝! . Merhaba herkese web siten inan ki m├╝kemmel, teraziye t─▒klad─▒m , G├╝rb├╝z – 409

10. Kahramanmara┼č merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz harbiden ├žok iyi, twitter da payla┼čt─▒m 21-01-2021 11:57:20

11. Bu konu : ” ­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝! ” ├žok g├╝zel. Selam─▒n aleyk├╝m web siten ger├žekten ilgi uyand─▒r─▒c─▒, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum , emin – 379

12. Bu konu : ” ­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝! ” ├žok g├╝zel. Selam herkese web sitesi yeminle g├╝zel, sosyal medyada payla┼čt─▒m , hatice – 237

13. Rize merkezden ben Hasan. selamun aleyk├╝m payla┼č─▒m─▒n─▒z harbiden ilgi uyand─▒r─▒c─▒, face de payla┼čt─▒m 18-02-2021 15:35:42

14. Kars dan kimler var. ­čÜĘ­čÜĘ Dominion Oylama Sistemleri ve Smartmatic – Kraken Konular─▒n─▒n B├ťY├ťK d├Âk├╝m├╝! . Merhabalar payla┼č─▒m─▒n─▒z inanki hayran edici, face de payla┼čt─▒m , hatice – 200

Yorum yap─▒n

L├╝tfen Payla┼č─▒n !

close-link