Kategoriler
Genel

08/08/08 hatırlıyor musun?

Bağlam olduğumu biliyorum ve herkes pedolara odaklandı. Ancak Pekin Olimpiyatları 2008’de 8 Ağustos’ta hatırladığınız herhangi biri Güney osetia ile Gürcistan arasında bir savaş çıktığını hatırlıyor musunuz? Nerede bbc ve Amerikan MSN Rusya göre Gürcistan “saldırıya”. Rusya’da Gürcistan’ın güney osetia’ya saldırdığını ve fırlatılan roketlerin görüntülerini aldıklarını ve birbirleriyle çelişen 2 tam ters başlığı kullandıklarını ve sonra ccn’de kızıyla birlikte bir kadın olduğunu düşünüyorum. ayağa kalktı ve “güney osetia Gürcistan’a saldırmadı Gürcistan, güney osetiye saldıran” bir şey söyledi ve çabucak kırıldılar.

Her iki taraftan da msn’nin nasıl tam yalanlar söyleyebileceğini ve ondan kaçabileceğini hatırlatmak istiyorum.

Rusya haklıysa, nasıl olurlarsa ABD’yi ve Avrupa MSN’in çoğunu cezalandırmadılar ve Avrupalı ​​ve ABD msn haklıysa, Rus msn’ı nasıl cezalandırmadıklarını.

Her neyse, herhangi biriniz bunu hatırlarsanız, olan tüm durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

“08/08/08 hatırlıyor musun?” için 8 yanıt

Ankara merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-07-2020 03:44:08

Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-07-2020 11:46:53

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-08-2020 09:17:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir