Bağlantıyı, crack smokin, lanet olası bir genç ve tüm o saçmalıkların avcı biden dosyaları için kaydetmiştim. Bir saat sonra geri gittim @ o lanet yazı gitmişti. Hala onları gördüğünü hatırlayan ve resimleri doğrulayan herkes. Böyle saçmalıklara rastlayabildiğimiz gerçeği bazen hükümetin neden bizi kilit altına alıp aptal yerine koymamızı istediğini gösteriyor LOL

22 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? . Slm siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 485

2. Tunceli dan kimler var. 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? . Merhabalar sayfa valla çok iyi, saolun , ahmet – 393

3. Karaman merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 13-08-2021 21:57:25

4. Bu konu : ” 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 203

5. Bu konu : ” 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 500

6. Hatay merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, teşekkürler 16-08-2021 08:55:12

7. Adana dan kimler var. 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? . Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, sağolun , gaye – 144

8. Sinop merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 18-08-2021 04:30:12

9. Ordu dan kimler var. 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? . Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 439

10. Bu konu : ” 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, sağolun , Emine – 303

11. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

12. Amasya dan kimler var. 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 392

13. Bu konu : ” 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 389

14. Sivas merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 26-08-2021 20:14:06

15. Bu konu : ” 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 307

16. Kırıkkale merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-09-2021 04:34:19

17. Bu konu : ” 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, şukuladım , ahmet – 462

18. Tokat dan kimler var. 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? . Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 431

19. Erzincan dan kimler var. 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? . Selam sayfanız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 356

20. Iğdır dan kimler var. 1-2 gün önce buraya atılan “Hunter Biden” dosyalarını hatırlayan var mı? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 144

21. Bolu merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-09-2021 05:25:22

Write A Comment