1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM!

Öncelikle, ihtiyacı olan herkes için, benim bakış açımı okuyun (ki diğerleriyle aynı olduğundan eminim) duruma mantıklı bir şekilde bakın ve eleştirel düşünme becerilerinizi kullanın. Başka hiçbir şey son paragrafı okumazsa ve insanların neler olduğunu görmelerine yardımcı olmaya, bilgi göndermeye ve sorular sormaya başlayın.

Bu yüzden benim için, dün olanları görmek, şüphem olmam gereken onaydı, Trump bir şekilde istese de istemese de işin bir parçası ve onu öldürmek yerine onu kullandılar.

Benim açımdan etkileşimli bir eylem gibi görünüyor ve biz (insanlar) farkında olmadan büyük roller oynuyoruz. Pek çok olay önceden planlanmış gibi geldi. Özellikle bariyeri aştıklarında (içeri alındıklarında), o zaman başkentin içinden fotoğraflarını çeken insanların çoğu tanınmış aktörler ve antifadır ve kim Pelosi’nin ofisine girip sadece fotoğraf çektiyse, ofisi nasıl kilitlenmemişti? !

GA seçmen dolandırıcılığı televizyonda ve grafiklerde yine bariz bir şekilde açıktı ve olmasını önlemek için herhangi bir önlem alınmadığına inanıyor muyuz ?? Sanırım Trumps Başkan Yardımcısı, demokratların söylediklerini ve “biz” hepimizin yanlış olduğunu doğrulamaktan başka hiçbir şey yapmadı. Benim gözümde Ted Cruz’un Biden’ı desteklemeden önceki konuşması, kendisini bir sonraki cumhuriyetçi başkan adayı olarak ayarlamak için açık bir girişim gibi görünüyordu.

Eğer herhangi bir şey onları heyecanlandırırsa ve daha fazla kaosa neden olursa, Trump’ın protestocular için bir yönü yoktu ve engelleri aşan oyuncuları takip etmeye istekli olacaklarını bildiğini hissettim. Geride kalan tüm taraftarlara HİÇBİR haber yok.

Ardından, destekçilerinden eve gidip huzur içinde ayrılmalarını isteyen Trump’ın tuhaf videosu. “Herkese gelip harekete geçmesini söylemeden 24 saat önce” gibi

Endişe verici olan şey, neden bu hareket? Neden tüm tiyatro? Bugün ana akım medyasına ne verdiğine bir bakın. Tüm virüs propagandalarının yanı sıra çok fazla drama, korku, acı, sefalet, umutsuzluk! Şu anda ekranlarının arkasındaki çoğu insanın ne kadar bozuk olduğunu bir düşünün. Ayrıca Biden’ı desteklemek, aşıyı desteklemek, yeni dünya düzenini desteklemek, daha fazla güvenlik önlemini desteklemek için ihtiyaçları olan onayları var. Liste devam ediyor.

Bu da beni ana noktaya götürüyor, hepsi bir dikkat dağıtıcı, bu yüzden insanlar aslında faturaların geçtiğini okumuyorlar, covid yardım fonlarının nereye gittiğini görmüyor veya sormuyor, parayı kimin ve kime akladığını veya dikkatini çekti yozlaşmış politikacılar ve şirketler arasında güç aktarımı.

Ve evet evet evet, iyi insanlar olduğunu biliyorum ama bana göre gösteriyi yöneten iyi insanlar yok.

Her neyse, “Kimse bizi kurtarmaya gelmiyor, kendimizi kurtarma zamanı” SİZİ iyi hissettiren üretken ve anlamlı bir şey yapmak için sistemle savaşmak için harcadığınız tüm enerjiyi kullanın. Trump’ta gördüğünüz tüm umutlar, bunu kendinizde görün, çünkü gerçekten onların hiçbir şey olmadığını düşünüyorum ve biz her şeyiz. Herkesin UYANMASI VE BİRBİRİNİ UYANMASI artık her zamankinden daha önemli!

Bu yüzden, hakikati arayan arkadaşlar, geçirilen veya geçirilen yasa ve yasaları göndermeme yardım etsinler, böylece insanlara hükümetimizin bize gerçekte ne yaptığını açıklayabilir ve gözlerini nasıl tam anlamıyla bizi hiç umursamadıklarına bakabiliriz, hiçbir şey bizi kurtarmak ve hepimiz biliyoruz “bilgi güçtür”

“1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM!” üzerine 22 yorum

1. Hatay dan kimler var. 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! . Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 130

2. Yozgat dan kimler var. 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! . merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 107

3. Batman merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun 07-01-2021 22:05:19

4. Bu konu : ” 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım , Hasan – 415

5. Bu konu : ” 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 13

6. Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi valla güzel, tebrikler 08-01-2021 18:59:17

7. Siirt merkezden ben ali. Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 11-01-2021 18:24:35

8. Bu konu : ” 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 273

9. Kilis merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-01-2021 06:35:52

10. Elazığ dan kimler var. 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! . Merhaba sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 244

11. Rize dan kimler var. 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 69

12. Bu konu : ” 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 56

13. Bu konu : ” 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 417

14. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 09-02-2021 19:01:18

15. Bu konu : ” 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle güzel, teşekkürler , emin – 384

16. Çorum dan kimler var. 1/6/2021 açık bir şekilde halka karşı bir komplo idi umarım bazıları, benim gibi ihtiyaç duydukları onayı aldı. İNSANLARI UYANMAYA BAŞLAYALIM! . selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 64

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link