Gerçek kanıt istememizin bir yolu var mı?

Bir kaçımızın (umarım) bilmek istediklerinden çok, sadece onların bilmemizi istediklerinin söyleneceğinden, tekrar buğulanacağımızdan oldukça eminim.

Önemli bir şey alamazsak, anket veya bunun gibi bir şey yapıp yapmayacağımızı soran yeterli sayıda insan varsa, gerçek bilgileri talep etmemizin bir yolu var mı?

Bana bir kez daha hiçbir şey söylenmeyeceği hissine kapılıyorum ve bu beni gerçekten etkiliyor, bu insanların bizim için en iyisini bildiklerini düşünmelerinden ve tüm hayatımızın asla iletişim kuramayacağımız insanlar tarafından kontrol edilmesinden nefret ediyorum ile.

33 Comments

1. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 384

3. Kırklareli dan kimler var. 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. . Merhaba herkese web siten harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 36

4. Muğla merkezden ben . Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-05-2021 01:21:22

5. Kırşehir merkezden ben hatice. Mrb web siteniz süper ötesi güzel, tebrikler 03-06-2021 21:24:31

6. Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım , Emine – 243

7. Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 215

8. Muş merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 07-06-2021 04:24:28

9. Tokat dan kimler var. 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 413

10. Osmaniye merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 14-06-2021 22:25:07

11. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

12. Giresun dan kimler var. 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. . Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , memo – 85

13. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 291

15. Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. Merhaba web siten valla iyi, sağolun , Hasan – 146

16. Karaman merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler 09-07-2021 06:02:26

17. Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 174

18. Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , doruk – 300

19. Mardin dan kimler var. 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. . Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler , – 447

20. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. . selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, sağolun , Gürbüz – 403

21. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun 29-07-2021 19:58:52

22. Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 469

23. Gümüşhane dan kimler var. 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 410

24. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

25. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 220

28. Adana merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan valla hayran edici, face de paylaştım 31-08-2021 20:30:06

29. Ardahan merkezden ben . Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-09-2021 04:12:23

30. Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

31. Amasya dan kimler var. 1 Haziran’da değerli bir şey alamazsak. . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 342

Write A Comment