SS. Gerçek konuları ne sıklıkla tartıştığınızı fark ettiniz mi? Covid 19 Plandemic Hoax veya Bulaşıcı Aşı gibi kaç tane trol, şilin ve ajan anında yanıt veriyor. Sanki bu gerçek bir tıbbi alt veya bilim alt bölümüydü. Bunlar, ana akım tarafından kabul edilmeyen ancak beklemede olan teorik fikirlerimize adanmış forumlardır. Birimiz kafayı sıyırıp oy vermeye ve bu bir bilim alt redditiymiş gibi yorum yapmaya başlayana kadar. Bu konuların tartışılacağı yer burası olduğu için buraya yazıyoruz. Maalesef Big Brother ve düşünce polisi ifade özgürlüğüne izin veremez. Bu Tiranlığın en kötü yanı fiziksel ıstırap değil, zihinseldir. Düşünceleriniz ve özgür ifadeniz bile artık özgür değil… 👁

24 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. ” çok güzel. Merhaba siten yeminle iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 260

2. Merhaba herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Şırnak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 07-07-2021 20:57:25

4. Bu konu : ” 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. ” çok güzel. Slm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 304

5. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inan ki iyi, teşekkürler 09-07-2021 21:33:25

6. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. İstanbul merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler 13-07-2021 10:12:47

8. Artvin dan kimler var. 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , emin – 37

9. Merhabalar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Bitlis merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok iyi, şukuladım 15-07-2021 08:26:49

11. Bu konu : ” 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım , Emine – 260

12. Bu konu : ” 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 45

13. Merhabalar siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 268

15. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

16. Sivas merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 20:44:45

17. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz inanki iyi, saolun 05-08-2021 17:36:12

18. Kilis merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 06-08-2021 23:27:26

19. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. ” çok güzel. Selam siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 135

21. Bingöl dan kimler var. 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. . Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 9

22. Bu konu : ” 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 155

23. Bu konu : ” 1. ve 4. Değişikliği ihlal eden gölgelerde çalışan çok fazla ajan ve şilin. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 82

Write A Comment