10 komplo parası, “gözetmenler” grubunun ve bu alt grubu etkileyen ve buradaki içeriği dikte eden Fedlerin, yarın tüm gün Joe Joe’dan pedo sapması ile alt spam göndereceğini söylüyor. Burada babanın imajını korumak zorundalar.

Trumps’ın Maxwell hakkındaki yorumları geldikten sonra hasar kontrolü geliyor.

Onlar zaten tartışıyor ve nasıl yapılacağını hazırlıyorlar. Belki Bay Trump çıkacak ve CNN’i “sahte haber” olduğu için eleştirecekler (evet, hepinizin bu şekilde açıldığını biliyorum)? Bir basın toplantısı sırasında bir muhabiri bastıracak ve herkes gidecek, “OH snap! Savage! Ha, onu kontrol edemezler! ”

Ya da belki ondan uzaklaşmak için demokratik bir skandal ortaya çıkacaktır, ya da DSÖ’nü ya da sizi manipülatif eski bir kız arkadaşı gibi geri döndürmek için bir kez daha genel dudak hizmetini çöpe atacaktır.

İşleyicileri tarafından koordine edilmektedir. Kamusal imajını yönetiyorlar ve üssü ile ona destek oluyorlar. Ne olursa olsun, şaşırmayın ve gerçekleştiğinde düşmeyin.

Ve evet, yarın burada bol miktarda Biden sapması göreceksiniz. Gördüğünüz gibi, siyasi araçlarından / varlıklarından birinin yaptığı bir şeye karşı savunma yapamadıkları zaman, sadece diğer “takıma” giriyorlar ve bu genellikle odağımızı, öfkemizi yönlendirmemize ve ilk sorundan nefret etmemize neden oluyor.

“10 komplo parası, “gözetmenler” grubunun ve bu alt grubu etkileyen ve buradaki içeriği dikte eden Fedlerin, yarın tüm gün Joe Joe’dan pedo sapması ile alt spam göndereceğini söylüyor. Burada babanın imajını korumak zorundalar.” üzerine 24 yorum

1. Kırşehir merkezden ben banu. Slm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-07-2020 07:11:02

2. Mardin merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 22-07-2020 20:46:55

3. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-07-2020 21:21:31

4. Mardin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, twitter da paylaştım 30-07-2020 11:54:10

5. Kayseri merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 03:17:40

6. Siirt merkezden ben Emine. Slm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 22:06:40

7. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-09-2020 08:24:15

8. Antalya merkezden ben ahmet. Merhabalar siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 29-09-2020 17:22:12

9. Muş merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, saolun 06-10-2020 15:19:56

10. Adıyaman dan kimler var. 10 komplo parası, “gözetmenler” grubunun ve bu alt grubu etkileyen ve buradaki içeriği dikte eden Fedlerin, yarın tüm gün Joe Joe’dan pedo sapması ile alt spam göndereceğini söylüyor. Burada babanın imajını korumak zorundalar. . Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 429

Yorum yapın