Kategoriler
Genel

100 kitap m├╝cadelesi ­čŹĽ

100 Kitap Yar─▒┼čmas─▒

Merhaba, d├╝r├╝st├že, g├Ânderiyi g├Âr├╝r g├Ârmez gruba kat─▒lma f─▒rsat─▒na atlad─▒m. Biraz arka plan, Philadelphia’da bir Siyah─▒m (belki de ├žok fazla bilgi) ve 90’larda do─čdum. Evet, damgalanma ku┼ča─č─▒na g├Âre ne mektup verirse verelim, tembel oldu─čumuz, bilgisayar─▒ tan─▒d─▒─č─▒m─▒z ve k├Ât├╝ m├╝zikal zevke sahip oldu─čumuzla tan─▒n─▒yoruz. Benim teorim, 90’l─▒ y─▒llarda piyasaya s├╝r├╝len bir program olan 100 kitap m├╝cadelesinin pedo vibes’e sahip olmas─▒. 100 kitab─▒ ilk kez okudu─čunuzda ki┼čisel bir pan pizza al─▒rs─▒n─▒z. Tamam, i┼čte burada. Zekan─▒z─▒ g├Âsterir ve pizza al─▒rs─▒n─▒z. Ne kadar ├žok kitap okursan─▒z, ├Âd├╝l o kadar iyi olur. Daha iyisini yaparsak s─▒n─▒f i├žin ├Âzel pizza partilerini hat─▒rl─▒yorum. ─░ronik bir ┼čekilde, google ve DuckDuckGo arac─▒l─▒─č─▒yla yapt─▒─č─▒m son aramalarda 100 kitap m├╝cadelesinin ne zaman ba┼člad─▒─č─▒n─▒ ger├žekten anlayam─▒yorum. Meydan okumay─▒ ilk kez duydu─čumda Bill Clinton’un 96’da kazand─▒─č─▒ garip bir his var. 5 ya┼č─▒nda ├žocuklar beni affetti, ama Bob Dole’yi d├Âvd├╝ ve se├žimi kazand─▒ ve sonra pizza partileri y├╝kselmeye ba┼člad─▒ okulda pop├╝lerlik. G├╝n├╝m├╝zde, pizza partileri bir k─▒tl─▒kt─▒r, ancak bir ABD Geni┼č Program─▒ o s─▒rada pizzan─▒n pop├╝laritesini kesinlikle art─▒rabilir, bu da pedogate bokunu daha iyi gizleyebilirdi. ┼×imdi, son birka├ž ay i├žinde ├ž─▒kan belgeselleri h─▒zl─▒ bir ┼čekilde ileri g├Ât├╝r├╝yoruz ve nas─▒l ├Ârtbas edip y├╝z├╝m├╝zde pervas─▒z konu┼čtuklar─▒n─▒ daha fazla g├Âr├╝yoruz. Ayr─▒ca, ger├žek pizza pizzas─▒ndan beni ne kadar utand─▒r─▒yorlarsa, bunun k├╝├ž├╝k ├žocuklar─▒ sevdikleri i├žin d├╝┼čt├╝─č├╝m├╝z tek bir b├╝y├╝k g├Ât program─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝nmeden yiyemedi─čim noktaya geliyor. D├╝nya ├Âyleydi ve berbatt─▒ ve umar─▒m sizler benim i├žin sinir bozucu olan bu ┼čey hakk─▒nda baz─▒ detaylar─▒ ve ger├žekleri ├╝t├╝lememe yard─▒mc─▒ olabilirsiniz.

100 kitap

“100 kitap m├╝cadelesi ­čŹĽ” i├žin 12 yan─▒t

Antalya merkezden ben mehmet. Mrb payla┼č─▒m yeminle ├žok g├╝zel, sa─čolun 29-06-2020 16:30:27

Mardin merkezden ben ahmet. merhaba arkada┼člar web sitesi vallaha iyi, linkedinde payla┼čt─▒m 29-06-2020 17:19:51

Kahramanmara┼č merkezden ben banu. Selam payla┼č─▒m─▒n─▒z valla hayran b─▒rakt─▒, ┼čukulad─▒m 29-06-2020 17:48:07

Bitlis merkezden ben mehmet. Merhabalar payla┼č─▒m valla ilgi uyand─▒r─▒c─▒, facebookta payla┼čt─▒m 29-06-2020 18:05:47

Diyarbak─▒r merkezden ben Aylin. Slm web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada payla┼čt─▒m 30-06-2020 04:12:40

├çorum merkezden ben ahmet. Selamlar payla┼č─▒m─▒n valla ho┼čuma gitti, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum 03-07-2020 10:00:16

K─▒rklareli merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi yeminle dikkat ├žekici, saolun 11-07-2020 14:26:47

Bir cevap yaz─▒n

E-posta hesab─▒n─▒z yay─▒mlanmayacak. Gerekli alanlar * ile i┼čaretlenmi┼člerdir