https://youtu.be/zhoH7TxU79M

Jimmy Dore Gösterisi.

Jimmy Dore: “Herkes, herkesin Joe Biden’a oy vermesi gerektiğini söyleyen bir erdem işareti […] ve kendileri hakkında daha iyi hissediyorlar[…] 15 yıldır, Barack Obama benzer bir ekonomik krizde insanları evlerinin dışına atarken hiçbir şey yapmadığı için. […] 100 milyon oy verme. Zengin olduklarını düşünüyor musun? Oy vermeyenler yoksul, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövüldüler. “

Duncan Trussell (yaklaşık 4:00) “Kayıtsız kaldım, yapabildiğimde hiçbir şey yapmadım” “Tembelliğimi devrimci bir tavırla karıştırdım”. “Biden’a oy veriyorum ve ondan nefret ediyorum. Uyuşturucu konusundaki konumundan nefret ediyorum, DNC’nin onu bize dayatmasından nefret ediyorum”.

Jimmy: (17:30, Trump’ın Müslüman yasağı üzerine) “Barack Obama 8 yıl boyunca onları bombaladı ve kimse umursamadı ama Trump geldiğinde semptomlara kızdınız. […] sorun yasak değil, sorun şu ki, 40 yıldır Askeri Sanayi kompleksinin emriyle onları bombalamaktayız. “

Duncan (22:44) “Tüm kültür unutmamız için oluşturuldu. Abby Martin’e biz İsrail’e para verirken Filistinli çocukların vurulmasından mı bahsedeceksin? Lanet Maskeli Şarkıcıyı izleyeceksin ve kafayı bul “(30:35)” “İnsan etini yakmak için yüksek teknoloji ürünü uçan aletler kullanmaman gerektiğini söylemek siyasi bir açıklama değil”.

Buradaki bazı insanların bu konuşmayı izlemek isteyeceğini düşündüm.

Author

72 Comments

1. Ankara merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-09-2020 09:48:44

2. Hatay merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 17-09-2020 10:17:10

3. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

4. Selam sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bingöl merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-09-2020 05:44:35

6. Giresun merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 30-09-2020 10:13:01

7. Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

8. Artvin merkezden ben mehmet. Mrb web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-10-2020 00:21:56

9. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-10-2020 19:13:34

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 55

11. Merhaba paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

12. Bolu merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teşekkürler 01-11-2020 19:46:59

13. Zonguldak merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-11-2020 18:02:15

14. Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 487

16. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. Osmaniye dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 466

18. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

19. Mardin merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, tebrikler 27-11-2020 15:01:32

20. Erzincan dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , gaye – 104

21. Kırklareli merkezden ben emin. Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-12-2020 22:44:24

22. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, şukuladım

23. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 149

24. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Slm siten ciddiyim çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 185

25. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun

26. Bursa dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Slm web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 321

27. selamun aleyküm web siten valla hayran bıraktı, şukuladım

28. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

29. Bingöl dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Selamın aleyküm siten cidden hoşuma gitti, sağolun , Emine – 295

30. Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

31. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler 16-01-2021 03:06:47

32. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

33. selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

34. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Slm web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

36. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten güzel, sağolun , ziya – 443

38. Bitlis dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Mrb web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 37

39. Selamlar sayfan vallaha çok iyi, face de paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

41. Sakarya dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 75

42. Niğde merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 20-02-2021 17:36:23

43. Adıyaman dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 446

44. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

45. Ardahan merkezden ben ali. Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, tebrikler 02-03-2021 11:25:20

46. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 82

47. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 377

48. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 284

49. Düzce dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 188

50. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 9

51. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Slm sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2021 21:10:24

52. Ağrı dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Selamın aleyküm paylaşım vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 209

53. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

54. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun

55. Muş dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, sağolun , Hasan – 93

56. Şanlıurfa merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-05-2021 00:38:05

57. Çanakkale dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, teşekkürler , – 138

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 156

59. Bursa dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 390

60. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 76

61. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

62. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

63. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . selamun aleyküm sayfan gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 242

64. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım 25-07-2021 23:45:00

65. Balıkesir dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Merhabalar paylaşımınız valla hayran bıraktı, tebrikler , ali – 164

66. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 466

67. Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

68. Osmaniye dan kimler var. “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 126

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link