“100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.”

https://youtu.be/zhoH7TxU79M

Jimmy Dore Gösterisi.

Jimmy Dore: “Herkes, herkesin Joe Biden’a oy vermesi gerektiğini söyleyen bir erdem işareti […] ve kendileri hakkında daha iyi hissediyorlar[…] 15 yıldır, Barack Obama benzer bir ekonomik krizde insanları evlerinin dışına atarken hiçbir şey yapmadığı için. […] 100 milyon oy verme. Zengin olduklarını düşünüyor musun? Oy vermeyenler yoksul, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövüldüler. “

Duncan Trussell (yaklaşık 4:00) “Kayıtsız kaldım, yapabildiğimde hiçbir şey yapmadım” “Tembelliğimi devrimci bir tavırla karıştırdım”. “Biden’a oy veriyorum ve ondan nefret ediyorum. Uyuşturucu konusundaki konumundan nefret ediyorum, DNC’nin onu bize dayatmasından nefret ediyorum”.

Jimmy: (17:30, Trump’ın Müslüman yasağı üzerine) “Barack Obama 8 yıl boyunca onları bombaladı ve kimse umursamadı ama Trump geldiğinde semptomlara kızdınız. […] sorun yasak değil, sorun şu ki, 40 yıldır Askeri Sanayi kompleksinin emriyle onları bombalamaktayız. “

Duncan (22:44) “Tüm kültür unutmamız için oluşturuldu. Abby Martin’e biz İsrail’e para verirken Filistinli çocukların vurulmasından mı bahsedeceksin? Lanet Maskeli Şarkıcıyı izleyeceksin ve kafayı bul “(30:35)” “İnsan etini yakmak için yüksek teknoloji ürünü uçan aletler kullanmaman gerektiğini söylemek siyasi bir açıklama değil”.

Buradaki bazı insanların bu konuşmayı izlemek isteyeceğini düşündüm.

““100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.”” üzerine 11 yorum

1. Ankara merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-09-2020 09:48:44

2. Hatay merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 17-09-2020 10:17:10

3. Bingöl merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-09-2020 05:44:35

4. Artvin merkezden ben mehmet. Mrb web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-10-2020 00:21:56

5. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-10-2020 19:13:34

6. Bu konu : ” “100 milyon oy vermez. Zengin olduklarını mı sanıyorsunuz? Oy vermeyenler fakir, çünkü hayatları boyunca sağ yumruk ve sol yumrukla dövülmüşler.” ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 55

Yorum yapın