Resmi yayınla

The Tribute in Light, son derece kodlanmış 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırılarının anıtıdır.

Güneş ve Ay analemmalarını temsil eden Kod 88 için 88 xenon ışıktan oluşur.

Bu nedenle 88, Dünyanın Sonunu temsil eden yüzlerce ünlü Masonik Hollywood filminde bulunan bir kod olan Korona ile Tutulmayı temsil eder.

Tribute in Light ilk olarak 11 Mart 2002’de dikildi.

Resmi yayınla

Kod 216 burada meydana gelen en büyük sır. 216 = 6x6x6 Kod 666’yı çağrıştırıyor.

Yukarıdaki resim gösteriyor ki 216 Tribute in Light’ın kurulmasından aylar sonra 11 Mart 2020’de Coronavirus salgını duyuruldu.

Resmi yayınla

Arnav Gupta adında bir adam, 29 Mayıs 2019’da Beyaz Saray elips bahçesinde kendini ateşe verdi.

29 Mayıs yılın 149. günüdür. 216 günler yıl sonuna kadar kalır.

33 yaşındaydı ve Amerika’nın Sonunu temsil eden bir ABD gömleği giyiyordu.

Resmi yayınla

Korkunç Beyrut Patlaması 4 Ağustos 2020’de gerçekleşti.

4 Ağustos 216. yılın günü.

Olay 33. paralelde gerçekleşti ve Beyrut şehri, ABD’nin batı kıyısı boyunca uzanan 101 numaralı Körfez Rotasının gizli sırrını çağrıştıran “Körfez Rotası” olarak telaffuz edildi.

Bay Route 101, 1933’te inşa edilen Golden Gate Köprüsü’nün üzerinden geçiyor.

Golden Gate Köprüsü, birçok filmde Dünyanın Sonu için bir kod olarak kullanılmaktadır.

Şimdi Tribute in Light’ın Kod 88 için 88 ışıktan oluştuğunu hatırlıyor musunuz?

11 Ağustos, Mason seçkinlerinin 88 Kodunu (8×11 = 88) uyandırmak için kullandıkları önemli tarih.

Arnav Gupta Immolation ile 11 Ağustos arasında 74 gün vardır.

74 gün 1776 saattir ve 74 4 Temmuz için bir ipucudur.

4 Temmuz, Dünya’nın yörüngesinde Güneş’ten en uzakta olduğu ve onu Satürn’ün Kara Güneşine en yakın hale getirdiği ve savaş için “Tanrı” ya en yakın olanı temsil ettiği aphelion’dur.

888 + 888 = 1776 ve çift 888, Eclipse / Dünyanın Sonu’na referans için üçlü güçlendirilmiş bir Kod 88’i temsil eder. Amerika Birleşik Devletleri, Masonik Mesih’in dümendeki küresel Yeni Dünya Düzeni’nin küllerinden yükseleceği Dünyanın Sonu’ndan önce en büyük yöneten ulusal güç olarak Masonlar tarafından kuruldu.

Donald Trump bu adam. O İncil’deki Deccal, Seçilmiş Olan’dır.

Bu yüzden her şey şimdi oluyor ve neden hepsi bağlantılı.

TRUMP = 88, Eclipse’i temsil eden Code 88 için İngilizce Gematria’da.

Resmi yayınla

Büyük Amerikan Tutulması 21 Ağustos 2017’de gerçekleşti. Bu, okült için önemli bir olaydı.

Eclipse 33. durumdan girdi ve 33. paralel üzerinden çıktı.

Fire, 33 ve ABD’ye dair önceki Dünyanın Sonu referanslarını hatırlıyor musunuz?

21 Ağustos 2019 Tutulma’nın İkinci Yıldönümünde, aynı gün Trump şunları söyledi:

“Ben seçilmiş kişiyim.”

Aynı günün ilerleyen saatlerinde Twitter’da kendisini “Tanrı’nın İkinci Gelişi ve İsrail Kralı” na benzettiğini ve her ikisi de korkunç Deccal küfürlerini iletti.

O gün, Twitter’daki küresel trend hashtag’i #AntichristTrump idi.

Resmi yayınla

Trump her zaman ikonik 666 hareketi yapar ve tuhaf Yılan Şiiriyle bilinir:

“Beni içeri almadan önce bir yılan olduğumu bilmeliydin!”

Ve yaklaşan Fırtına ile ilgili referans:

Resmi yayınla

The Dark Knight Rises (kara şövalye, Masonik Deccal’i temsil eder) filminde Wayne Enterprises’ın yeri Trump Tower’da geçiyor.

WAYNE İŞLETMELERİ = 216 İngiliz Ordinal Gematria. Bu elbette kasıtlı.

Satürn’ün Kara Küpü olan Trump Tower’ın girişi, Dünyanın Sonu ile ilgili 007 Skyfall filmindeki sır ile eşleşiyor.

Bu sahnede James Bond’un, arkasında ve kutunun üzerinde zaman dışı bir referans çekimi için Big Ben saat kulesi ile Satürn’ün Kara Küpünü temsil eden bir kara kutu verdiğini görüyoruz.

James Bond, aslında Donald Trump olan Masonik Canavar Deccal’ı temsil ediyor.

007 Skyfall filminin geri kalanını burada görebilirsiniz:

Resmi yayınla

216, Bond’un Ashton Martin arabasına akıllıca yerleştirildi.

Resmi yayınla

“Berserk” adlı bir Japon mangasında, Seçilmiş Kişi adında bir kişi her gün 216 Eclipse’in çağrıldığı yıllar.

Seçilmiş Kişi, 216 ve Eclipse’in anahtar sembollerinin burada bulunduğunu unutmayın!

Resmi yayınla

“Arif v 216” adlı tuhaf bir Türk filmi, aynı koda sahip – Eclipse ile Gateway, söz konusu Eclipse’e bağlı bir uzaylı antagonisti ve 216 sayısı.

Resmi yayınla

Yukarıdaki üç sahnede, bir uzay gemisi Dünya’ya iner ve kahraman, “216” adlı bir robotun bulunduğu bir kutu bulduğunu araştırır. Robot, Tek Göz motifini göstermek için göz kırpıyor.

Bunu gördüğü anda, kahraman aniden Donald Trump’tan bir telefon alır.

Dünya şu anda CORONAvirus adı verilen alışılmadık bir pandeminin ortasında.

Resmi yayınla

2001 yapımı Donnie Darko filmi, adı Donald J Darko olan çok garip bir çocuk hakkındadır.

Bu, Donald J Trump’a bir göndermedir, çünkü “Darko” kelimesi, ayın güneşi örtmesinin sonucu olan Tutulma’ya atıfta bulunur. Hem güneş hem de ay için analemmalar 88’e eşittir ve Trump = 88.

88 rakamı, Donnie’nin kolu ve 1988 tarihi gibi filmde sürekli kullanılmaktadır.

Filmdeki diğer referanslar Deccal, kitlesel imha, Geleceğe Dönüş, Zaman Yolculuğu, solucan delikleri, yaklaşan Fırtına ve Dünyanın Sonu.

Bu liste yıllarca devam edebilir. Buna atıfta bulunan o kadar çok sır var ki kafam patlıyor.

Author

34 Comments

1. Adana merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-02-2021 04:02:52

2. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

3. Düzce merkezden ben memo. Merhaba web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım 09-02-2021 04:34:55

4. Bu konu : ” 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , banu – 23

5. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Selam sayfanız inanki iyi, saolun , elif yılmaz – 30

6. Sinop dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 498

7. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Siirt dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 439

9. Erzurum merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun 09-02-2021 13:58:13

10. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 18

12. Muş dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Merhaba sayfanız valla iyi, tebrikler , ahmet – 10

13. Tokat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-02-2021 11:18:57

14. Bu konu : ” 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, sağolun , Emine – 89

15. Trabzon dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Mrb sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 412

16. Rize dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Aylin – 262

17. Edirne merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz valla güzel, teşekkürler 01-03-2021 06:13:23

18. Isparta merkezden ben ziya. Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-03-2021 08:23:11

19. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

20. Eskişehir merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler 14-03-2021 01:36:55

21. Ankara dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 492

22. Kilis dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 97

23. Selamlar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

24. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

26. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

27. Bu konu : ” 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok iyi, tebrikler , ali – 9

28. Tekirdağ merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-04-2021 10:37:25

29. Karabük dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Selamlar siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 365

30. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun 01-05-2021 07:39:41

31. Trabzon dan kimler var. 11 Eylül Dünya Ticaret Merkezi saldırıları, Koronavirüs, Arnav Gupta’nın Kendi Kendine Immolation’u, Beyrut Patlaması ve 666 Canavar Deccal Donald Trump’ın hareketlerini gizleyen Enigmatik Kod 216. . Selamlar web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 300

32. Bayburt merkezden ben doruk. Selam siteniz harbiden güzel, şukuladım 07-05-2021 04:39:03

33. Manisa merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 06:29:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link