11 Eylül Hakikatinin pilotları, 11 Eylül’de İkiz Kulelere, Pentagon’a ve Shanksville’de yere uçan her neyse, 11, 175, 77 veya 93 uçuşlarının uçakları olmadığını kanıtladılar.

9/11 Hakikati için Mimarlar ve Mühendislerin öne çıkmasıyla birlikte, bu yılın başlarında Alsaka Fairbanks Üniversitesi’nden yayınlanan WTC7 bina çökmesi çalışması, molozdaki termitik malzeme kanıtı, egzotik silah kullanımı kanıtı, tehlikeli MSM görüntüleri a-bol; hissediyorum 11 Eylül gerçeği için pilotlar (PF9 / 11T) ve derledikleri kanıtlar, komplo / “gerçek” topluluğu içinde bile göz ardı ediliyor.

Belki de bu konuda yanılıyorum ve bu şeyler aklımdan yeni geçti, ancak son okumalardan PF9 / 11T’nin aslında İkiz Kuleler’e ne girdiyse Pentagon’un başlığın dediği gibi neredeyse kesin olarak kanıtladığını öğrendim. ve Shanksville, PA’da toprağa; onlar 11, 175, 77 veya 93 uçuşlarının uçakları değildi.

“Yaa” diyebilirsiniz (ya da belki değil) ama elbette bu bir mahkemede “uçmaz”. Ama ne olabilir PF9 / 11T’nin keşfettiği şeydir. Umarım, 11 Eylül hakkında yeni bir soruşturma açılmış olsaydı, onların çok güçlü kanıtları belirgin bir şekilde ön plana çıkacaktı ya da belki de bu yeni soruşturmaya başlama gerekçesinin bir parçası olarak kullanılacaktı.

Uçak İletişim Adresleme ve Raporlama Sistemi (ACARS), bir hava taşıtına ve uçaktan mesaj göndermek için kullanılan bir cihazdır. Bugün kullandığımız metin mesajlarına ve e-postaya çok benzeyen Hava Trafik Kontrolü, havayolunun kendisi ve diğer uçaklar bu “mesajlaşma” sistemi aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurabilirler. ACARS, 1978’de geliştirildi ve bugün hala kullanılmaktadır. Cep telefonu ağlarına benzer şekilde, ACARS ağında, ATC’den, havayolundan vb. Mesajları, bulunduğu yere bağlı olarak uçağa yönlendirmek için dünyanın dört bir yanına kurulmuş uzak yer istasyonları vardır. ACARS Mesajları, uçağın Harrisburg, PA’da bulunan yer istasyonlarından mesajlar aldığını ve daha sonra, uçağın Güney’i etkilediği iddia edilen tarihten 20 dakika sonra Pittsburgh’daki bir yer istasyonundan geçtiğini gösteren Bilgi Özgürlüğü Yasası (FOIA) aracılığıyla sağlanmıştır. New York’ta kule.

ACARS – Uçuş 175 ve 93

VERİ ÇERÇEVE DÜZENİ

American Airlines, kodu çözülemiyorsa neden kendi özel Veri Çerçevesi Düzenini tasarlasın? [Raw Flight Recorder] veri [obtained by FOIA] uçaklarından? Veya sağlanan veriler bir American Airlines jetinden değil mi?

UÇUŞ GÜVERTE KAPISI

…göre [same] data … Bir Uçuş Güverte Kapısı parametresi, tüm uçuş için kapının kapalı olduğunu gösterir.

ENLEM BOYLAM

… Enlem / Boylam koordinatları, Washington Dulles Uluslararası Havaalanı’ndan hareket sırasında 3000 fitten fazla hatalı. Bir American Airlines uçağında böyle bir hata görülürse, uçak tamir edilene kadar yere indirilir. Asla kapıdan çıkmaz. Piste taksi sırasında böyle bir hatayla karşılaşılırsa, Kaptan tamir edilene kadar kapıya dönmek zorunda kalacaktı.

KALKIŞ KAPISI VE TAM AYAR

Enlem / Boylam verileri 3.000+ fit ofset için ayarlandığında, veriler D26 dışındaki bir kapıdan ayrılışı gösterir. American Airlines, her uçuştan önce, kapının Enlem / Boylam koordinatlarını navigasyon haritalarında sağlanan fiziksel olarak navigasyon sistemlerine girerek tam bir hizalama gerektirir. Uçak, seyir sisteminde bu kadar büyük bir hatayla kapıdan asla ayrılmamalıydı. Bazı uçaklar uçuştaki konumunu güncelleme yeteneğine sahip olsa da, bir “güncelleme” hizalamadan çok farklıdır. Kapıda ilk hizalamaya ulaşılmadıysa, uçuştaki herhangi bir “güncelleme” doğru olmayacaktır. Askeri Uçakların, bir Ataletsel Navigasyon Sisteminin uçuş hizalamasını yapabildiğini belirtmek ilginçtir.

OTOMATİK HIZALAMA VE GPS

… N644AA (American Airlines Flight 77) bir GPS ile donatılmamıştı. Bununla birlikte, verilere bakıldığında, GPS’i “OPERational” ve havada otomatik hizalama olarak gösterir … American Airlines uçaklarının uçuş hizalama kabiliyeti yoktur ve böyle bir uçak bu kadar büyük bir hata ile kalkmaz ve navigasyon için birincil kaynak olarak bir IRS. IRS donanımlı bir American Airlines jetinin, sistem kapıya hizalanmamışsa doğru konum bilgisi vermesi imkansızdır …American Airlines uçakları bu özelliğe veya GPS’e sahip değilse havada otomatik hizalama nasıl gerçekleşebilir? Bu, verilerin bir American Airlines jetinden gelmediğini gösteren daha fazla kanıttır.

SONUÇ

… Veriler Pentagon ile bir etkiyi desteklemiyor, resmi raporlarda iddia edilen kapıdan ayrılmayı desteklemiyor, eğer veriler gerçek bir uçak tarafından oluşturulmuşsa, N644AA’dan daha gelişmiş bir uçak tarafından oluşturulmuştu. hem aviyonik (aletler) hem de performansta yetenek. Ayrıca, American Airlines tarafından sadece kendi uçakları için yapılan özel bir veri çerçevesi düzeniyle verilerin tam olarak kodu çözülemez.

Kanıtlar çok büyük. Veriler bir American Airlines Jet’den gelmedi

Dennis Cimino – Flight 77 Veri Kaydedicisinin Analizi

Boeing’e Çağrı – 767 Hız – Dünya Ticaret Merkezi

Boeing – Boeing sözcüsü Leslie Hazzard bu kayıtta 700 feet’te 500+ milin imkansız olduğunu söylüyor.

(Röportajcı sorar -) “Yani uçağın saatte 500 mil gitmesi mümkün değil. [700 ft] yükseklik o zaman? “

Boeing Sözcüsü – (Gülüyor) “Şans değil …”

http://pilotsfor911truth.org/

Bu yazıyı yazmayı bitirdiğimde, aslında tüm bu bilgileri içeren, hakkında bilmediğim kısa bir belgesel yaptıklarını keşfettim!

SkyGate 9/11 tanıtım filmi

SkyGate 9/11 Tam Film

“11 Eylül Hakikatinin pilotları, 11 Eylül’de İkiz Kulelere, Pentagon’a ve Shanksville’de yere uçan her neyse, 11, 175, 77 veya 93 uçuşlarının uçakları olmadığını kanıtladılar.” üzerine 17 yorum

1. Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 01:21:16

2. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamlar web siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:21:53

3. İzmir merkezden ben Aylin. Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 11:22:33

4. Samsun dan kimler var. 11 Eylül Hakikatinin pilotları, 11 Eylül’de İkiz Kulelere, Pentagon’a ve Shanksville’de yere uçan her neyse, 11, 175, 77 veya 93 uçuşlarının uçakları olmadığını kanıtladılar. . Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 328

5. Bu konu : ” 11 Eylül Hakikatinin pilotları, 11 Eylül’de İkiz Kulelere, Pentagon’a ve Shanksville’de yere uçan her neyse, 11, 175, 77 veya 93 uçuşlarının uçakları olmadığını kanıtladılar. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 295

Yorum yapın