11 Eylül’ün Orta Doğu’da bir savaşı haklı çıkarmak için hükümet tarafından yapılan bir içeriden iş olduğuna% 100 kesinlikle inanıyorum. Amerika Birleşik Devletleri Orta Doğu’daki altyapısının sıkıntıda olduğunu anladı, ancak halkına petrol üzerine bir savaşı rasyonelleştiremedikleri için bir terör eylemi taklidi yapmaya karar verdiler. Başkan Bush’un haberleri duyduktan sonra verdiği tepkiye bakın, hatta sadece binanın nasıl çöktüğüne bakın. Planlı yıkımın dışında hiç bu kadar mükemmel bir bina çökmesi görmemiştim.

Author

18 Comments

1. Isparta dan kimler var. 11 Eylül İçeriden Bir İşti . Selamlar web sitesi inanki mükemmel, sağolun , mehmet – 155

2. selamun aleyküm siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Mrb paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım

4. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

5. Bu konu : ” 11 Eylül İçeriden Bir İşti ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki güzel, twitter da paylaştım , ziya – 287

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” 11 Eylül İçeriden Bir İşti ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 314

7. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, sağolun

8. Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

9. Selam herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Kocaeli dan kimler var. 11 Eylül İçeriden Bir İşti . Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 123

11. Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

12. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

13. Konya dan kimler var. 11 Eylül İçeriden Bir İşti . Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 377

14. Bu konu : ” 11 Eylül İçeriden Bir İşti ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 180

15. Batman dan kimler var. 11 Eylül İçeriden Bir İşti . Merhaba web siten inanki iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 63

16. Sivas merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, saolun 09-04-2021 03:45:43

17. Bu konu : ” 11 Eylül İçeriden Bir İşti ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 165

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link