11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması

11 Eylül hakkında başkalarını tartışıyorum. Tartışmalarda iyi değilim, bu yüzden muhtemelen bunu kaybedeceğim. bu yüzden soru sormayı tercih ederim.

Jesse Ventura’dan komplo teorisi gösterisi, bölüm pentagon.

https://newsone.com/742485/the-11-most-compelling-911-conspiracy-theories/

1. Bush yönetimi, ABD’ye saldıran yüklü bir bilgiye sahip olduklarını ifade ediyor. bekle bir saniye bu bir yalan, 2001 yılının nisan ayında bir not var diyor ki, ikinci kez wtc’ye saldırmaya hazırlanıyor. bu hükümetin yalan söylediği anlamına gelir. not var değil mi? (tesadüfen, bush cia özel ajanı valerie plum’u tam anlamıyla doxxed etti, çünkü Irak’ta wmd’nin orijinal araştırmasını yazdı. Irak’ta wmd olmadığını söyledi, bush saddam’ın wmd olduğunu söyleyecek şekilde düzenledi, sonra adını ve adresini yazdı)

2. wtc-7 “çıkarıldı”. Görünüşe göre, uçak sadece Pennsylvania’ya gittiğinde, çekilmek resmi bir politika. doğru ya da yanlış?

3. borsa 9-11’den hemen önce hileli idi, bu neden araştırılmadı? Allen Poteshman ve diğerlerinin havayolları hisseleriyle ilgili tartışmasına gidin lütfen.

4. kara kutular neden ‘ulusal güvenlik’ olarak sınıflandırılıyor? jet yakıtı kirişleri eritebilir, ancak kara kutuları çalamaz. bu kara kutular uçakların kalkıştan önce kaçırıldığını gösterir, değil mi?

5. jet yakıtı kara kutuları eritiyor ve kirişleri çalıyor? ama saldırganların pasaportu değil mi? (Predator 2 filminden meme – korkunç bir uzaylı)

6. lobide bombalar vardı. bunları gary webb dikti mi?

7. ted olsen karısının 77 numaralı uçaktan telefon aldığı konusunda yalan söyledi. değil mi? veya FBI o telefon görüşmesinin sadece 0 saniye olduğu konusunda yalan mı söylüyor, yoksa bilgi kaynağım yanlış mı?

8. 2.3T dolarla ilgili soruşturma nerede? 20 yıl gibi mi oldu?

9. neden ulaşım bakanı monetta 9-11 komisyon raporu tarafından sansürlendi? 9-11 komisyonu, videonun kelimenin tam anlamıyla varolduğunu ALMADI ???? (biraz konu dışı ama sağ kanatların sansür çığlığı atmasından, savaş karşıtı hakikatlerin daha fazla sansürlenmesinden ve bazen tarihlerinin 11 Eylül komisyonu tarafından silinmesinden nefret ediyorum)

10. eğer monetta yalan söylemiyorsa, cheney neden ‘geri çekil’ dedi ve eğer sen cheney destekçisiysen ve monetta yalan söylüyorsa, o zaman ulaştırma bakanı El Kaide üyesi mi?

11. acemi bir Cessna pilotu için 77 numaralı uçuşun manevrası imkansızdır. lütfen 2 hafta boyunca cessna’da trene gidin, ardından lütfen itici olmayan bir JET olan bir yolcu uçağını kullanmayı deneyin. ROFLMAO

12. pentagon görüntüleri neden ‘ulusal güvenlik’ olarak sınıflandırılıyor? sadece 2 saniye ve 5 kare serbest bırakıldı mı? tüm görüntüler serbest bırakılsaydı, büyük ayakların varlığını kanıtlayacaklardı değil mi?

13. Başkan Yardımcısı Cheney, uçak kazasından saatler sonra orduya neden emir veriyor başkan nerede? Nikaraguya’daki teröristleri finanse ederken siyah Amerika’yı uyuşturmanın mimarı olan kıdemli Bush’un oğlu başkan bush; gary webb.

14. bu sayıyla tanınmış gazeteci robert fisk’in yanında olacağım, o gün birçok amerikalı yahudi öldü ama sadece bir israilli, bu binalarda çalışan binlerce israil vatandaşı vardı. robert fisk bunu iddia ediyor ve İngiltere’de bağımsız, çok popüler bir gazete için çalışıyor. değil mi?

ve başka komplo teorileri de var … Mısır petrol kulelerine isabet eden İsrail füzesi, köpekler tarafından hapşırılan kamyonlar, aynı gün hava kuvvetleri tatbikatı, uçakların rengi eşleşmiyor, bunlar muhtemelen uzaktan kumandalı gri uçaklardı. , epstein bağlantısı vb.

Biraz konu dışı ama 15. Sizce bazı demokratlar Ocak ayında başkent isyancılar ile bu koz ve karasu tweet atarsa, sansürlenmeyi hak eder mi? çünkü pek çok kanıta sahip 11 Eylül komplo teorisyenlerine kıyasla bunun için çok az kanıtları var.

“11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” 11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, sağolun , ahmet – 433

2. Karaman dan kimler var. 11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması . Merhaba paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 71

3. Bu konu : ” 11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması ” çok güzel. Merhaba siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 60

4. Balıkesir merkezden ben gaye. Merhaba siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 20-01-2021 09:11:50

5. Gümüşhane merkezden ben memo. Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 23-01-2021 04:10:17

6. Bu konu : ” 11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 453

7. Bu konu : ” 11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , doruk – 444

8. Kastamonu dan kimler var. 11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması . Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 203

9. Bu konu : ” 11 Eylül komplo teorisi tartışması / tartışması ” çok güzel. Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 277

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link