Cevabınız evet ise, neden 9/11’in (3 bin ölü sayısı ile) Amerikan tarihinde şu anki pandemiden (700 bin ölü) ve hatta obezite salgınından (yılda 280 bin) daha trajik bir şekilde görüldüğünü düşünüyorsunuz?

Açıkçası 11 Eylül, amaçlı ve kötü niyetli idi. Oysa insan hayatı insan hayatıdır. Neden bazı trajedileri diğerlerinden farklı görüyoruz?

Yabancı düşmanlığı mı (Ortadoğu gibi yabancı kuruluşlardan gelen saldırılara daha duyarlıyız). Salgından o kadar bunalmış durumdayız ki, tüm bunların trajedisini küçümsüyoruz? Siz ne düşünüyorsunuz?

(9/11 veya covid reddeciyseniz, yine de cevap verebilirsiniz. Bunların sahnelenmiş olduğuna inansanız da inanmasanız da, çoğu kişinin bu iki olaya nasıl baktığının sonucunu etkilemez).

Author

18 Comments

1. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

2. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Muş dan kimler var. 11 Eylül “kültürel açıdan belirleyici” bir an mıydı? . Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, saolun , hatice – 358

4. Bu konu : ” 11 Eylül “kültürel açıdan belirleyici” bir an mıydı? ” çok güzel. Selam paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 97

5. Ankara dan kimler var. 11 Eylül “kültürel açıdan belirleyici” bir an mıydı? . Merhabalar sayfan vallaha iyi, teşekkürler , ali – 276

6. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, saolun

7. Bu konu : ” 11 Eylül “kültürel açıdan belirleyici” bir an mıydı? ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 451

8. Kırklareli dan kimler var. 11 Eylül “kültürel açıdan belirleyici” bir an mıydı? . Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 260

9. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba siteniz yeminle hayran edici, saolun 22-02-2021 06:09:14

10. Bu konu : ” 11 Eylül “kültürel açıdan belirleyici” bir an mıydı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 214

11. Bu konu : ” 11 Eylül “kültürel açıdan belirleyici” bir an mıydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun , gaye – 98

12. Sivas merkezden ben . Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-03-2021 08:11:07

13. Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

15. Konya merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım 08-04-2021 13:32:26

16. Kayseri dan kimler var. 11 Eylül “kültürel açıdan belirleyici” bir an mıydı? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 395

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link