11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor?

Merhaba millet. Bu videoda “Bu bir çerçeve” nin ne anlama geldiğiyle çok ilgileniyorum:
https://www.youtube.com/watch?v=zH7rNddIabo

Anadili İngilizce olmadığım için çeviri benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Bu neden bu kadar önemli? Bir anlamı mı var?

… piggroll tarafından gönderildi
[comments]

“11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor?” üzerine 18 yorum

1. Kayseri dan kimler var. 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? . Slm web siten ciddiyim iyi, saolun , ali – 433

2. Bu konu : ” 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 334

3. Bu konu : ” 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 273

4. İzmir merkezden ben emin. Selam sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 20:53:47

5. Bu konu : ” 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun , Emine – 287

6. Düzce dan kimler var. 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? . Merhaba herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 146

7. Bu konu : ” 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 296

8. Bu konu : ” 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 15

9. Bu konu : ” 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 397

10. Van dan kimler var. 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? . Mrb web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 76

11. Bu konu : ” 11 Eylül’de “Bu bir çerçeve” – ​​Anadili İngilizce olmayanlar için bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 29

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link