11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi)

Selamlar r / komplo! Tarih dersim için 11 Eylül saldırıları hakkında bir araştırma üzerinde çalışan bir lise öğrencisiyim. Makalemin olayı çevreleyen komplo teorilerini de kapsadığı göz önüne alındığında, çalışmamın komplo topluluğunun pozisyonunun ilk elden anlatımından yararlanabileceğini düşündüm. En çok kabul gören ve yaygın teoriler nelerdir? Bir örtbas hikayesinin uydurulmasında hangi hedeflerin peşinde olduğunu düşünüyorsunuz? Teorilere yanıt olarak kullanılan en yaygın karşı argümanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Umarım bu gönderi abonenin yönergelerine uymaktadır, değilse, mutlu bir şekilde daha uygun bir yere yönlendirilirim.

“11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi)” üzerine 22 yorum

1. Yalova dan kimler var. 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) . selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, şukuladım , – 48

2. Bu konu : ” 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha iyi, teşekkürler , doruk – 500

3. Elazığ merkezden ben Emine. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 04-01-2021 01:38:16

4. Bu konu : ” 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha güzel, teraziye tıkladım , ziya – 39

5. Adana dan kimler var. 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) . Selam herkese paylaşım gerçekten mükemmel, şukuladım , gaye – 446

6. Bu konu : ” 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 349

7. Bu konu : ” 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) ” çok güzel. Slm siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 107

8. Elazığ dan kimler var. 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 363

9. Kırklareli merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun 18-01-2021 15:07:14

10. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım 19-01-2021 20:34:11

11. Amasya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-01-2021 08:30:28

12. Afyon dan kimler var. 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 319

13. Bu konu : ” 11 Eylül’le ilgili en yaygın komplo teorileri nelerdir? (okul Projesi) ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 179

14. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 21:51:55

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link