Şahsen katılıyorum. Bina 7 demek istediğinizi varsayıyorum. Bu kesinlikle açık ve tartışılmaz bir kontrollü demo vakası.

Saldırı ile çöküş arasındaki demo için kesinlikle hile yapmadılar. O bina elden önce donatıldıysa, neden WTC1 ve WTC2 olmasın. Sahip olduğum ilginç bir teori, bazı yüksek katlı binaların (önemli) ilk inşaatlarından demo için düzenlenmiş olmasıdır.

Author

17 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. . selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 271

2. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım cidden hoşuma gitti, tebrikler 25-02-2021 20:14:39

3. Ankara dan kimler var. 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. . Mrb web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 322

4. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Düzce merkezden ben Emine. Slm web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 26-02-2021 12:03:11

7. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun

8. Konya merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın süper ötesi iyi, teşekkürler 26-02-2021 20:40:39

9. Merhaba web siten vallaha hayran edici, şukuladım

10. Bu konu : ” 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 162

11. Merhaba herkese web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 330

13. Düzce dan kimler var. 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. . Mrb sayfan inanki güzel, sağolun , ahmet – 453

14. Bu konu : ” 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 389

15. Bu konu : ” 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 309

16. Bursa dan kimler var. 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. . Selam herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 240

17. Çankırı dan kimler var. 11 Eylül’ün içeriden bir iş olduğuna inanmayanlarla inananlar arasında bir sohbet başlatmak istiyorum. . Slm sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 205

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link