Çinliler Yüce Savaş Sanatını kullanıyor

Chinas’ın ana rakibinin ekonomisine zarar vermek için kasıtlı olarak yapıldı. ABD ve Hindistan Çin hükümeti Supreme Art of War kullanıyor Düşmanı, olmadıkları yerde savaşarak savaşmadan bastırın.

Adım 0: Doğada doğal olarak oluşan bir virüsü düzeltin, böylece biyo silah laboratuvarından Wuhan’da organik salgılanmış gibi görünür

Adım 1 kurban gibi görünün Adım 2 Biyolojik silah hakkında dünyaya yalan söyleyin Adım 3 Dünya Sağlık Örgütü’ne ve medyaya rüşvet verin Adım 4 Çin’i yurtiçinde kapatın, ancak kasıtlı olarak Çin füzelerinin, yani enfekte olmuş Çinlilerin virüsü içeri alırken virüsü yaymak için kasıtlı olarak yabancı ülkelere seyahat etmesine izin verin Adım 5 Maskeleri ve tıbbi malzemeleri biriktirin Adım 6 diğer ülkelerden tıbbi malzemeleri alın, böylece virüs orada patladığında sizden daha yüksek fiyatlarla satın almaları gerekir Adım 7 Koz ticaret savaşını gerçekleştirmek zorunda değilsiniz Adım 8 Tıbbi ürünler ve farmasötik ürünler yapmaktan muazzam karlar elde edin

Adım 9 Aşı baskılarıyla diğer ülkelere rüşvet verin ve borç verin

Adım 10 Dünyaya yalan söyleyin ve herhangi bir ülke anlatı sorusu veya bağımsız soruşturma çağrısı, Avustralya gibi ticaret tarifeleri ile onları vurdu

Adım 11 Dünya Çin virüsünden sarsılırken dünya çapında ucuz mülk satın alın

Adım 12 gelmek mi demek istediğimi anla

… HandsomeFedora tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Afyon merkezden ben ziya. Slm siten süper ötesi hayran edici, tebrikler 01-01-2021 13:38:55

2. Elazığ dan kimler var. 12 adımda Covid . Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 417

3. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-01-2021 09:30:39

4. Aksaray merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-01-2021 09:46:53

5. Bu konu : ” 12 adımda Covid ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler , banu – 139

6. Bu konu : ” 12 adımda Covid ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım , ahmet – 346

7. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 18:33:31

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 12 adımda Covid ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 345

9. Merhaba herkese siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

10. Bu konu : ” 12 adımda Covid ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , Aylin – 281

11. Bu konu : ” 12 adımda Covid ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 95

12. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. 12 adımda Covid . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 58

13. Amasya dan kimler var. 12 adımda Covid . Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 32

14. Isparta dan kimler var. 12 adımda Covid . Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 238

15. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. 12 adımda Covid . selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 23

16. Erzincan dan kimler var. 12 adımda Covid . Selam bu web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım , doruk – 118

17. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 12 adımda Covid ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 231

19. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler

20. Çanakkale merkezden ben ahmet. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 10-03-2021 09:14:43

21. Bu konu : ” 12 adımda Covid ” çok güzel. Merhabalar siten cidden mükemmel, sağolun , gaye – 295

22. Merhabalar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Sinop dan kimler var. 12 adımda Covid . Mrb sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , emin – 225

24. Selamın aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

25. Erzincan merkezden ben ali. Slm siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım 20-04-2021 06:13:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link