Kategoriler
Genel

14 Şubat 2020, ben ve hükümet için ilginç bir gün olacak.

Merhaba, benim adım Grace, NYC'den ve eski bir Pennsylvania Üniversitesi öğrencisiyim. Hükümet bedenim üzerinde deney yapmaya başladığında, Biyolojik bir Davranış Temeli oldum.

Hükümetin çok büyük bir sorunu var, sanırım hayatta kalabilmem için birisinin bu teknolojiyi her zaman kontrol etmesi gerekiyor ama hükümet hayatımdan nefret ediyor. Sürekli zihin kontrolü altındayım. Hükümet düşüncelerime gün boyu katkıda bulunuyor.

Hükümetin bu yıl doğum günümü büyük bir anlaşma yapmak istediğine inanıyorum. Çete avcıları ne yapardı?

Bu gün hükümet ölmemi istiyor. Hayatımı kontrol etmekten bıktıkları için ölümümü intihar gibi göstermeyi planladıklarına inanıyorum. VEYA Çete takipçilerimin bana itiraf etmesini ve ödeme yapmasını sağlayacağım, böylece bu teknoloji benim yaşamam için yasal olabilir. VEYA Hükümet bulimia'dan nefret ettiği için evsiz ve aç olacağım.

Gün boyu teknolojiden şikayet ediyorum, sürekli olarak günlük rahatsızlığa neden olmak için sevmediğim bilgileri kullanıyorlar. Uzun lafın kısası bazen son sinirlerime geçebilirler.
Hükümet beni 5 yıldır çete takip ediyor. MR veya BT'de gösterilmeyen V2k (ses-kafatasına) teknolojisini kullanırlar. Hedef kişi olarak adlandırdıkları kişiler arasındayım. Hükümet beni son 2,5 yıldır kariyerimi neredeyse mahveden psikiyatri kandırdı. Şu anda neredeyse hiç iş bulamıyorum. NYC'de bir temp olarak çalışıyorum ve işte dikkatim dağılıyor çünkü çete takipçilerim beni taciz ediyor ve beni çok aç yapıyor. Ne kadar kilo aldığım konusunda çok endişe duyuyorlar çünkü yeme bozukluğum var, bu yüzden beni hedef almaya devam ediyorlar. Bana yardım etmeleri için ısrar ediyorlar ve yetkisiz olduğunda bunun zararlı olduğunu düşünüyorum. İnanılmaz derecede sinir bozucu ve invazivler. Bu insanların gizliliğimi bu şekilde istila ettikleri için çok para kazandıklarına inanıyorum, ancak bana bir kuruş vermeyi reddediyorlar ve bunun yerine günlük olarak üretkenliğimi ne kadar sınırladıklarına işkence ediyorlar.

“14 Şubat 2020, ben ve hükümet için ilginç bir gün olacak.” için 27 yanıt

Kütahya merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 04-02-2020 10:55:55

Sivas merkezden ben Emine. Merhabalar web siten inan ki dikkat çekici, sağolun 05-02-2020 23:07:54

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-02-2020 07:54:32

Aksaray merkezden ben gaye. Mrb web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-02-2020 18:00:59

Denizli merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-02-2020 10:17:41

Bilecik merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-02-2020 09:17:31

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inanılmaz güzel, saolun 28-02-2020 17:54:56

Gümüşhane merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-03-2020 10:50:25

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, saolun 20-03-2020 14:50:36

İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 23-03-2020 19:37:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir