15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim

Şakalar gibi şüpheli şeyler arıyordum çünkü hükümetin her şeyi izlediğini ve buna inanmadığını okudum. Teröristlerin internette “nükleer bomba nasıl yapılır” gibi bakacakları şeyleri ve bunun gibi saçma şeyleri araştırıyordum … anarchistzz yemek kitabı vb. Babam bana dikkatli olmam gerektiğini söyledi. Hiç bir devlet görevlisinin benimle iletişime geçmediğini düşünmüştüm ama son zamanlarda aklıma çok garip görünen bir şey geldi.

Bu tür bir googling’i yaptıktan kısa bir süre sonra, bir kız bana myspace’den arkadaşlık isteği gönderdi.

O zamanlar garip bir şey düşünmemiştim ama biyografisinin geç olmadan bir şeyler yapmamız gerektiğini söylediğini hatırlıyorum! zorbalar devraldı! anayasa restore edilmeli … ya da ona uygun bir şey. 15 yıl önce lisede 9. sınıftaki bir kız için bu çok tuhaf değil mi?

birlikte birden fazla sınıftaydık ve o bana not almayı severdi ve hiçbir kız bunu daha önce yapmadı …

myspace url’si onun adıydı ve ardından suç düşündü …. o kadar tuhaf değil mi?

sonra bir keresinde, onu sevdiğimi, güzel ve zeki ya da garip bir şey olduğunu söyledim ve sonra arkadaşım olduğunu düşündüğüm diğer kişiden hoşlandığını söylediğimde (aol anlık mesajlaşma) tuhaf bir gençlik yaptım. 15 yıl sonra adını google’da aradım ve biyografide bir yerde lisede nsa ajanı olarak işe alındığı yazıyor.

“15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim” üzerine 34 yorum

1. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 210

2. Sivas dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 185

3. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 300

4. Muş dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 159

5. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 56

6. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten mükemmel, saolun , ziya – 334

7. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 43

8. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 211

9. Bilecik merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 31-12-2020 22:47:42

10. Antalya dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 413

11. Hakkari dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , emin – 85

12. Eskişehir dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . Mrb bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , memo – 325

13. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 432

14. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 149

15. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım 30-01-2021 23:22:07

16. Edirne dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 167

17. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 13:45:54

18. Konya dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, teşekkürler , mehmet – 344

19. Bu konu : ” 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, saolun , Gürbüz – 242

20. Muğla dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , ziya – 22

21. Siirt dan kimler var. 15 yıl önce, lisedeyken, sanırım bir ışıltı tarafından hedef alınmış olabilirim . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 104

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link