Ve böylece erkekler ve kızlar başlar

İşte, oyunun sonu. Hükümetin vatandaşlarının hayatına dahil olmasına yol açan bir başka “halk sağlığı krizi”. K ve J ne derse onu yapacak olan gerçek vatanseverleri koyunlardan ayırmaya yönelik iğrenç ve hedefli girişimi.

Hayatta kalma oranı yüksek bir hastalık salgını orantısız size ve ailenize neyin en iyi olduğunu, neyin sağlıklı olduğunu ve kendi vücudunuzla neler yapıp yapamayacağınızı söylemek.

Tanıdık geliyor mu?

PANDEMİ 2022

Bu sefer salam. Ve bu sefer antibiyotiğe dirençli salmonella.

Birincisi, bağışıklık sistemime güveniyorum.

Salmonella, 65 yaşın üzerindeyseniz veya sağlık sorunlarınız varsa gerçekten ölümcül bir endişedir.

Bu sadece daha fazla insanı laboratuvarda yetiştirilen mucize etlerine bağımlı kılmak için bir komplo. ÇOK DAHA GÜVENLİ, BENİ DUYURDU.

Şu anda markete gidiyorum ve tüm maaşımı prosciutto’ya… capicolla’ya…tüm markaların pepperonilerine harcıyorum. Salam alıyorum ve sopressata alıyorum ve bira alıyorum ve eve gidiyorum ve dondurucumu memelere dolduruyorum.

O zaman kim olduğunu göreceğiz gerçekten kızgın.

15 Comments

1. Bu konu : ” 17 DEVLETTE SON HABER Özgürlüklerinizi böyle alıyorlar! ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 422

2. Mardin dan kimler var. 17 DEVLETTE SON HABER Özgürlüklerinizi böyle alıyorlar! . Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım , gaye – 415

3. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-08-2021 04:21:46

4. Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-08-2021 21:50:57

5. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” 17 DEVLETTE SON HABER Özgürlüklerinizi böyle alıyorlar! ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 205

7. Karabük merkezden ben doruk. Selam herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 02-09-2021 03:16:40

8. Mardin merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım 06-09-2021 21:50:06

9. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Kayseri dan kimler var. 17 DEVLETTE SON HABER Özgürlüklerinizi böyle alıyorlar! . Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 326

11. Ankara merkezden ben ali. Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler 17-09-2021 03:26:15

12. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-09-2021 19:52:38

13. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım 19-09-2021 00:35:56

14. Bu konu : ” 17 DEVLETTE SON HABER Özgürlüklerinizi böyle alıyorlar! ” çok güzel. Selam siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 123

15. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun

Write A Comment