1801 yılında Colchester, İngiltere’de görülen uçan daire

21 Kasım 1801, Mükemmel yuvarlak parlak bir disk şeklindeydi.

Ekim ayının son bölümünde, ağır kasırgalar ve diğer gökyüzü rahatsızlıkları meydana gelmeden önce birkaç kez fark edilen Colchester’da bir hava olayı görüldü. Aniden güneyden kuzeye doğru koşan pırıl pırıl bir ateş topu gibi görünüyordu.

Bir bulutun arkasında birkaç dakika kaybolduğunda o anda tam ihtişamıyla parlayan ayın diskinin arkasından ortaya çıkmış gibi gözüküyordu. Bu fenomenin ortaya çıktığı ilk anda, mükemmel yuvarlak parlak bir diskin şekli ve parlaklığı vardı. Yaydığı ışık, nesneye yeşil bir renk veriyor gibiydi. Bunu, gittikçe daha fazla uzanan, sonunda tüm ana nesneyi yutan parlayan bir şerit izledi. Bu arada, fenomenin ilk göründüğü kadar uzakta olmadığına inanmak için bir neden var. Ateşli kuyruğun parçaları Bury St Edmunds bölgesindeki bir Miller’in evine düştü ve ateşe verdi. Yangın o kadar hızlı yayıldı ki, orada bulunan eşyaların sadece küçük bir kısmını kurtarabiliyorlardı.

https://www.awe130.com/ufo-clippings-english/ufo-news-clippings/1801-11-21-flying-disk-seen-in-colchester.html

-Biz atalarımız tarafından görülüyor-

“1801 yılında Colchester, İngiltere’de görülen uçan daire” üzerine 24 yorum

1. Balıkesir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 21-07-2020 13:25:15

2. Kütahya merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 29-07-2020 19:15:51

3. Isparta merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-08-2020 15:15:00

4. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 01-08-2020 19:36:30

5. Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 05:14:12

6. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 23-08-2020 07:38:34

7. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 22:26:38

Yorum yapın