19 Ocak 21’de bu gün “çılgınca” bir şey olmayacak.

Bu gönderinin kurallara aykırı olup olmadığını bilmiyorum, öyleyse lütfen kaldırın.

Bugün DC’de bir şey olacağına inanmıyorum. Sanırım bir taraf bir sürü göğüs dövmesi yaptı ama bir iniltiyle dışarı çıkacak ve diğer tarafın güç gösterisiyle abarttığını düşünüyorum.

Komplo teorim, bu “kavga” nın çoğunlukla her iki tarafın medyası olduğu ve sadece insanları ayrı tuttuğu yönünde. Bence bugün sadece çılgınca bir şey görmeyeceğiz, aynı zamanda hepimiz yataklarımızda uyuyacağız ve ertesi sabah her gün olduğu gibi işe başlayacağız.

MAGA işi bittiğine göre, Cryptids and Aliens’a geri dönebilir miyiz?

“19 Ocak 21’de bu gün “çılgınca” bir şey olmayacak.” üzerine 8 yorum

1. Bu konu : ” 19 Ocak 21’de bu gün “çılgınca” bir şey olmayacak. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 221

2. Bu konu : ” 19 Ocak 21’de bu gün “çılgınca” bir şey olmayacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 119

3. Ardahan dan kimler var. 19 Ocak 21’de bu gün “çılgınca” bir şey olmayacak. . Merhabalar bu web sitesi inan ki güzel, tebrikler , Emine – 111

4. Kastamonu dan kimler var. 19 Ocak 21’de bu gün “çılgınca” bir şey olmayacak. . Merhaba herkese paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 295

5. Bingöl merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-02-2021 18:46:56

6. Bu konu : ” 19 Ocak 21’de bu gün “çılgınca” bir şey olmayacak. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , banu – 330

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link