Kategoriler
Genel

1938: “Yeni bir toplum devleti doğuyor, ama kesin bir şekil kazanmadan önce dünya savaşından başlayarak elli ila yüz yıl sürecek. Günümüzde halka sadece iki kötü sınırsız kapitalizm ya da komünizm seçeneği sunuluyor. ” Henry H. Klein

SS: 1938’de avukat ve yazar Henry H. Klein “Rockefeller ya da Tanrı: Kim Yönetecek?” Klein çoğunlukla tarihe karıştı. Hıristiyanlığa ve Yahudi karşıtı bir Yahudi’ye dönüştü. Klein oldukça faydalı bir tarihi eser kataloğu hazırladı.

Klein’ın “yeni bir toplum hali” ile ilgili söylediklerini belirtmek ilginç:

“Yeni bir toplum devleti doğuyor, ama kesin bir şekil kazanmadan önce dünya savaşından başlayarak elli ila yüz yıl sürecek. ”

Gibi geliyor “Büyük Sıfırlama” yani NWO, WEF’in ittiği.

Klein’a göre 1938’de Rockefeller serveti

“Rockefeller ailesinin şu an yaklaşık beş milyar doları (5.000.000.000 $) var ve yılda yaklaşık 250.000.000 $ veya haftada yaklaşık 5.000.000 $ gelir elde ediyor.

Kanımca, holdingleri yaklaşık olarak şu şekildedir:

Standart Petrol ve diğer petrol menkul kıymetleri: 2.000.000.000 $

Ulusal, eyalet, şehir ve yabancı bonolar: 1.000.000.000 dolar

Gayrimenkul ve ipotekler: 600.000.000 dolar

Demiryolu hisse senetleri, tahviller ve senetler: 400.000.000 $

Sanayi şirketleri, madenler ve bankalar: 400.000.000 dolar

Kamu hizmetleri menkul kıymetleri: 300.000.000 $

Çeşitli yatırımlar (sınıflandırılmamış): 300.000.000 $ ”

Klein’ın bu yayının başlığından aldığı genişletilmiş alıntı

“Dünya şimdi başka bir geçişten geçiyor. Özel tekele dayanan ekonomik sistem, tıpkı iki bin yıl önce Roma’da olduğu gibi mantıksal sınırına ulaştı. Tüm sistemler çöküyor- ekonomik, politik, eğitimsel ve dinsel. Yeni bir toplum devleti doğuyor, ama kesin bir şekil kazanmadan önce dünya savaşından başlayarak elli ila yüz yıl sürecek. Günümüzde, insanlara sadece iki kötü sınırsız kapitalizm ya da komünizm seçeneği sunulmaktadır. Başka bir çizgi üzerinde düşünmelerine izin verilmiyor. Aşırı özel servetleri sınırlandırarak açgözlülük üzerindeki bir kısıtlamayı düşünmelerine izin verilmiyor. ”

Rockefeller veya Tanrı: Kim Yönetecek? Henry H. Klein 1938

1975: Rockefeller Sendikası

Ferdinand Lundberg, Rockefeller’ların “modern Medici” olduğunu ve “Rockefeller Sendikası… muhtemelen 500 milyar dolarlık (veya daha fazla) gelir getirici varlıkları kontrol ettiğini veya etkilediğini” belirtti. Yine, bu 500 milyar 1975 dolar. ”

İşte Klein’ın diğer kitaplarından bazıları

Hanedan Amerika ve Sahipleri Henry H. Klein, 1921

Siyonizm Dünyayı Yönetiyor Henry H. Klein, 1948

“1938: “Yeni bir toplum devleti doğuyor, ama kesin bir şekil kazanmadan önce dünya savaşından başlayarak elli ila yüz yıl sürecek. Günümüzde halka sadece iki kötü sınırsız kapitalizm ya da komünizm seçeneği sunuluyor. ” Henry H. Klein” için 5 yanıt

Elazığ merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, şukuladım 17-06-2020 01:37:30

Manisa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 10:32:14

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım 01-07-2020 13:16:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir