Derin Devlet, Sol ve Sağ yaratıyor “ajan provokatörler” onyıllardır.

Aşırı Sağ Kanat ajanı provokatörler, Aşırı Sol Kanat kuzenlerinden biraz daha genç.

Sol Kanat, Rus Devrimi döneminden (kabaca 1900’den 1920’ye kadar) Bolşevik yöneticileri benimserken, Sağ Kanat, Nazi’lerin zulmünün tamamen açığa çıktığı II.

Her durumda, çeşitli Aşırı Sol ve Sağ Grupların dönemin zengin bankacıları ve sanayicileri tarafından finanse edildiğini gösteren önemli miktarda tarihsel bilgi ortaya çıkarıldı ve yazıldı.

Solda, Jacob Schiff’in genellikle Troçki’nin yükselişini finanse ettiğine inanılıyor. (Schiff, Rothschild’lerin aracı bankası olan Kuhn, Loeb’in bankacılık firmasına başkanlık etti.)

1950’lerde Amerikan Neo-Nazi hareketi, George Lincoln Rockwell adlı karizmatik bir karakterin rantları ve şüpheli iddiaları aracılığıyla ortaya çıktı ve takipçi kazandı.

Rockwell, FBI tarafından 1958’de Atlanta’da bir Sinagogun bombalanması (gece yarısı bombalandı, can kaybı olmadı) için sorgulandı. FBI ayrıca Rockwell’in finans sponsorunu da sorguladı. Harold N. Arrowsmith.

Harold birkaç nedenden dolayı ilginçtir. Nazi’nin tarih görüşüne (Aryan üstünlüğü ve bu tür şeyler) karşı aşikâr bir düşkünlüğünün yanı sıra, gerçek İkinci Dünya Savaşı Nazileriyle de ilişkilendirilebilir.

Okçu, eski NYC para ailelerinden birinden geldi ve Baltimore ve Gibson Adası’nda sona erdi.

Bir Gibson Adası sakini olarak, kesinlikle çok seçkin bir grupla omuzlarını ovuşturacaktı.

Gibson Adası’nda hala sadece 150 aile var. 1950’lerde, toplamda muhtemelen sadece 50 aile vardı.

1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor.

Bu aileler arasında Rockefellers (Godfrey ve Margaret Kuhn Rockefeller), Morgans (Henry ve Sandra McCain Morgan [yes Sen. McCains sister married a Morgan]Duponts, Roberts Swan Muellers ve birkaç tanesini tanıyacaksınız.

Bu makale Gibson Island’ı ve tanıdık Deep State Aileleri tarafından sağcı grupların “False Flags” finansmanını daha ayrıntılı olarak anlatıyor.

https://d-state-research.com/home/about-gibson-islander-neo-nazi/

Author

29 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 86

2. Karaman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 22:10:32

3. Nevşehir dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 397

4. Adıyaman merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten gerçekten hayran edici, saolun 26-12-2020 01:21:34

5. Bu konu : ” 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 401

6. Amasya merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-12-2020 08:51:14

7. Kocaeli dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 77

8. Şırnak dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . Mrb sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 216

9. Bu konu : ” 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 154

10. Yalova dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 244

11. selamun aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Kütahya dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . Mrb siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 241

13. Ağrı dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, tebrikler , gaye – 476

14. Bu konu : ” 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 222

15. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Tokat merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 09-02-2021 19:34:38

17. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, teşekkürler 12-02-2021 07:16:36

18. Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 21-02-2021 04:42:33

19. İzmir merkezden ben gaye. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 27-02-2021 03:33:17

20. Bu konu : ” 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 49

21. Antalya merkezden ben gaye. Mrb sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler 01-03-2021 08:51:56

22. Bu konu : ” 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 398

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler

24. Çanakkale dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 407

25. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 01-04-2021 02:14:51

26. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten inan ki iyi, sağolun 07-04-2021 17:42:40

27. Amasya dan kimler var. 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. . selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 293

28. Bu konu : ” 1958’de bazı KKK taklitçilerinin bir Atlanta Sinagogunu havaya uçurduğu o zaman. Gibson Adalı Harold Arrowsmith, 50’ler False False Flag Franchise için sahte Neo-Nazi grubuna fon sağlıyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 141

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link