1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.”

1968’de, Emanuel Josephson, MD Nelson Rockefeller’ı Beyaz Saray’a yerleştirmek için bir komplo yazdı.

Yeterince elbette, Nelson, seçilmemiş bir Başkan Gerald Ford’un başkan yardımcılığına seçildi.

Başkan Ford daha sonra Eylül 1975’te iki suikast girişiminden kurtuldu ve Ekim ayında araba “kazası”. Lol.

Dr. Josephson kehanet gibi şöyle yazdı:

“Komplocuların amacı XXVth değişiklik ulus üzerinde boşanma eğilimli olarak açıklandı Bobo Rockefeller, “homofil” nin eşi Winthrop, **, kardeşlerin Pazar günleri yapılan haftalık konferanslarından birinde Başkanlığı ele geçirme planına kulak misafiri olduğunu bildirdi. Nelson seçim olmadan muhtemelen Güney Amerika topraklarını “Koordinatör” olarak kullanma sürecinde aşina olduğu cihazlardan. Açığa çıkma Rockefellers’ı o kadar alarma geçirdi ki, daha önce Bobo’nun boşanma eylemine emirlerindeki her cihazla acı bir şekilde savaşan avukatları, çocuğunun velayetini reddeden ona karşı harekete geçmekle tehdit etmeye hazırdı. Winthrop Rockefeller, Jr., Bir şartla, röportajının bir New York gazetesinin dergi bölümünde yer almasının hemen ardından, ona tüm taleplerini sunmak için acele etti. Durumun, Rockefeller’ın kulak misafiri olabileceği planlarını, planlarını, planlarını veya özel işlerini bir daha asla yapmayacağına dair bir taahhüt olduğu bildirildi. Boşanma anlaşmasının, Bobo’nun Rockefeller meseleleriyle ilgili olarak ağzını bir daha açması durumunda, kendilerine verilen önemsiz bir miktar olan birkaç milyonun onlara geri dönmesini sağladığı da bildirildi. ” (s. 280)

“Federal” Rezerv Komplosu ve Rockefellers: “Altın Köşesi” Emanuel M. Josephson, MD, 1968

Nelson Rockefeller’ın Başkan Yardımcısı olarak atanmasına giden zaman çizelgesi:

1973/10 / 10- Başkan Yardımcısı Spiro Agnew istifa etti. Agnew: Bana ‘Sessizce git ya da başka türlü’ söylendi. “

1974/8 / 8- Başkan Richard Nixon istifa etti

1974/8 / 9- Gerald Ford, Amerika Birleşik Devletleri’nin 38. Başkanı oldu

Ford, herhangi bir göreve seçilmeden hem ABD Başkan Yardımcısı hem de ABD Başkanı olarak hizmet veren tek kişidir.

1974/10/19- Başkan Ford pardons Richard Nixon

1974/12 / 19- Nelson Rockefeller, Amerika Birleşik Devletleri’nin 41. Başkan Yardımcısı oldu

** Eylül 1975- Başkan Gerald Ford, 17 gün içinde iki suikast girişiminden sağ kurtuldu.

Başkan Yardımcısı Nelson Rockefeller başkan olabilirdi

1975/9 / 5- Sacramento, CA’da Başkan Gerald Ford’a suikast girişimi. Manson ailesinin bir kült üyesi olan Lynette “Squeaky” Fromme, Başkan Ford’u vurmaya çalıştı.

17 gün sonra …

1975/9/22 – Başkan Gerald Ford’a San Francisco, CA’da suikast girişimi. Sara Jane Moore, Hearst’ün sahibi olduğu “İhtiyaç Duyulan Kişiler” de çalışan aktif bir FBI muhbiri, Başkan Ford’u vurmaya çalışıyor.

Moore: “Sanırım neredeyse otomatik kontrol üzerindeydim, neredeyse [like] birisi şu anda takip ettiğim senaryoyu yazdı. ” https://abc7news.com/archive/6837565/

* Nelson Rockefeller, 1976’da Ford’un aday arkadaşı olarak seçime aday olmayacağını açıkladı

“1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.”” üzerine 30 yorum

1. Bu konu : ” 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 358

2. Ankara dan kimler var. 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 230

3. Gaziantep dan kimler var. 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” . Merhaba siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 493

4. Bu konu : ” 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 422

5. Bu konu : ” 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 262

6. Bolu dan kimler var. 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 339

7. Bu konu : ” 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , banu – 200

8. Erzincan dan kimler var. 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” . Slm sayfa inan ki güzel, tebrikler , ziya – 487

9. Osmaniye merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım 18-12-2020 01:45:04

10. Hatay dan kimler var. 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” . Merhaba web siteniz cidden mükemmel, şukuladım , ziya – 241

11. Bu konu : ” 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, teşekkürler , gaye – 80

12. Bu konu : ” 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” ” çok güzel. Mrb paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 263

13. Muğla merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 02:04:09

14. Samsun merkezden ben banu. Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-01-2021 07:41:36

15. Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 11-01-2021 19:16:16

16. Kilis dan kimler var. 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” . Merhaba siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 369

17. Bu konu : ” 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 291

18. Bu konu : ” 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” ” çok güzel. Mrb siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 302

19. Afyon merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 26-01-2021 15:21:59

20. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, teşekkürler 30-01-2021 19:59:20

21. Antalya dan kimler var. 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” . Mrb web siten vallaha hayran edici, şukuladım , ali – 45

22. Şanlıurfa dan kimler var. 1968: “Bobo Rockefeller, Seçim Yapılmadan Usurp Başkanlığına Planı Açıkladı.” . Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Emine – 55

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link