11 Eylül’den beri gönülsüzce bu gerçeğe geliyorum, ancak 2020 tüm şüpheleri ortadan kaldırdı – yaşadığım toplum, cehennemin mutlak kontrole veya tamamen kendi kendini yok etmeye giden yolundaki güce aç, dengesiz bir psikopat tarafından yönetilen bir kült. hangisi önce gelirse.

Kamuya mal olmuş kişilerden kişisel arkadaşlara kadar örnek aldığım birkaç kişi geçen yıl aklını kaybetti. Hiçbirinin bir zerre sezgisi, anlayışı veya televizyonda duyduklarının dışında fikir oluşturma yeteneği bile yok.

Hoparlördeki adam dedi ki “kool yardımını iç” ve herkes önce küvete daldı. Bize uyuşturucu savaşını, teröre karşı savaşı, Orta Amerika ve Orta Doğu’da demokrasiyi yayan, kuluçka makinelerindeki bebekler, Tonkin körfezi olayını, Lusitania’nın batışını satan aynı adam. Wiki sızıntı iddialarını, Epstein uçuş kayıtlarını, Panama belgelerini, MLK Jr ve JFK suikastıyla tutarsızlıkları, 11 Eylül olaylarıyla tutarsızlıkları ve sonraki Komisyon raporunu kapatmayı reddeden aynı adam. Elbette, bu adam yıllar boyunca birçok kez yalan söyledi ve bizi yanılttı, ama bu bir seferlik gerçekten bizim için en iyi olanı düşünüyor.

1978’de Jonestown’da Kool Aid yumruğunu içen tüm insanlarla birlikte olduğunuzu ve onları durdurmaktan tamamen güçsüz kaldığınızı hayal edin. 2021’de hayatta olmak böyle hissettiriyor. Hayat devam ediyor ve bu yeni günlük eşi benzeri görülmemiş çılgınlık seviyeleriyle yüzleşmek için cesaret bulmalıyız, ancak bir parçam bir kurtarma helikopterinin aşağı inip beni bundan kurtarması için yalvarıyor Tanrı Jonestown’u terk etti.

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” 1978 dolaylarında Jonestown’da yaşıyor gibi hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 156

2. Bu konu : ” 1978 dolaylarında Jonestown’da yaşıyor gibi hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 278

3. Ordu dan kimler var. 1978 dolaylarında Jonestown’da yaşıyor gibi hisseden başka kimse var mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ali – 260

4. Bu konu : ” 1978 dolaylarında Jonestown’da yaşıyor gibi hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, sağolun , Hasan – 6

5. Ankara merkezden ben ziya. Selam sayfan harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 09-04-2021 19:22:13

6. Kütahya dan kimler var. 1978 dolaylarında Jonestown’da yaşıyor gibi hisseden başka kimse var mı? . selamun aleyküm sayfan ciddiyim iyi, sağolun , Emine – 58

7. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

8. Hakkari dan kimler var. 1978 dolaylarında Jonestown’da yaşıyor gibi hisseden başka kimse var mı? . Mrb paylaşımın inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 88

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link