1980-2016 yılları arasında Beyaz Saray bir parti tarafından işgal edildi. Neocon Partisi

Başkan Obama’nın seçilmesi küçük bir bölüm değildi, George W. Bush’un yönetimine yönelik bir referandumdu ve onun zaferi, sekiz yıllık açık uçlu savaşa, geniş ve büyüyen bir polis devletine, sivil halkın yıkılmasına yönelik sağlam bir özgürlükler, Anayasa’ya aldırış etmeme, kontrol edilmeyen yürütme gücü, yalanlar ve tutarsız vaatler, ikiyüzlülük ve kibir, hükümette şeffaflık eksikliği, kontrol dışı federal harcamalar, ateşli bir korku tacizcisi, yaygın yolsuzluk ve bazı gerçekten aptal gaflar. Ama onun yerine ne aldık?

Aynısından daha fazlası. Aynısından çok daha fazlası. Aslında Bush Yönetiminin her olumsuz yönü, Barack H. Obama’nın başkanlığında bir intikamla geri döndü. Amerikan halkının Bush hakkında bu kadar şiddetle nefret ettiği her şey, sadece halefinin başkanlığını karakterize etmekle kalmadı, daha da kötüleşti. Bana inanma Aşağıdakiler, Başkan Obama’nın Başkan Bush gibi olmasının 100 yolunun bir listesi. Bunu steroidlerle ilgili üçüncü bir Bush terimi olarak düşünebilir veya Bay Obama’ya “Bush 2.0” diyebiliriz. Eğer Bush’tan gerçekten hoşlanmadıysanız, gerçekleri görmezden gelmedikçe Obama’yı sevmeyi muhtemelen haklı gösteremezsiniz:

Obama’nın tıpkı Bush gibi olmasının 100 nedeni

Gönderen … Asshole411
[comments]

“1980-2016 yılları arasında Beyaz Saray bir parti tarafından işgal edildi. Neocon Partisi” üzerine 18 yorum

1. Sinop merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-08-2020 14:57:49

2. Erzincan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 21:48:13

3. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 10:02:41

4. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-09-2020 15:49:15

5. Edirne merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 09:57:41

6. Balıkesir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan vallaha güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:14

7. Bayburt merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha billaha hayran edici, tebrikler 10-10-2020 16:34:03

8. Çorum dan kimler var. 1980-2016 yılları arasında Beyaz Saray bir parti tarafından işgal edildi. Neocon Partisi . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 414

9. Bu konu : ” 1980-2016 yılları arasında Beyaz Saray bir parti tarafından işgal edildi. Neocon Partisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, tebrikler , memo – 396

10. Bu konu : ” 1980-2016 yılları arasında Beyaz Saray bir parti tarafından işgal edildi. Neocon Partisi ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 486

Yorum yapın