“Gelecekte bu, nüfusu azaltmanın bir yolunu bulma meselesi olacak. Eskiyle başlayacağız, çünkü 60-65 yaşını aşar geçmez insan ürettiğinden daha uzun yaşar ve topluma pahalıya mal olur, sonra zayıf ve sonra toplum için hiçbir şey yapmayan işe yaramazlar çünkü onlardan daha fazlası olacak ve özellikle aptal olanlar.

Bu grupları hedef alan ötenazi; Ötenazi, her durumda, gelecekteki toplumlarımızın temel bir aracı olmak zorunda kalacak. Elbette insanları infaz edemeyiz, kamplar kuramayız. Kendi iyilikleri için olduğuna inandırarak onlardan kurtulacağız.

Nüfusun çok fazla olması ve çoğunlukla gereksiz olması, ekonomik olarak çok pahalı bir şeydir. Sosyal olarak, insan makinesinin kademeli olarak bozulmaktansa aniden durması da çok daha iyidir. Tahmin edebileceğiniz gibi, milyonlarca ve milyonlarca insan üzerinde zeka testleri yürütemeyeceğiz!

Bir şey bulacağız veya ona neden olacağız, belirli insanları hedef alan bir salgın, gerçek bir ekonomik kriz, yaşlı veya şişmanları etkileyecek bir virüs, önemli değil, zayıf olana yenilecek, korkulu ve aptal buna inanacak ve tedavi edilmeyi isteyecektir.

Çözüm olacak tedaviyi planlamış olmaya özen göstermiş olacağız.

Böylece aptalların seçimi kendi başına yapılacak: Mezbahaya kendi başlarına gidecekler. “

Daha fazla burada: https://www.thebernician.net/globalist-banker-predicted-scamdemic-genocide-of-the-useless/

Gönderen … RagTag9899
[comments]

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun , gaye – 22

2. Isparta dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Selam bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım , ali – 331

3. Kars dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Merhaba herkese siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , ali – 287

4. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, şukuladım 30-04-2021 13:43:00

5. Osmaniye dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , doruk – 36

6. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 266

7. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link