“Gelecekte bu, nüfusu azaltmanın bir yolunu bulma meselesi olacak. Eskiyle başlayacağız, çünkü 60-65 yaşını aşar geçmez insan ürettiğinden daha uzun yaşar ve topluma pahalıya mal olur, sonra zayıf ve sonra toplum için hiçbir şey yapmayan işe yaramazlar çünkü onlardan daha fazlası olacak ve özellikle aptal olanlar.

Bu grupları hedef alan ötenazi; Ötenazi, her durumda, gelecekteki toplumlarımızın temel bir aracı olmak zorunda kalacak. Elbette insanları infaz edemeyiz, kamplar kuramayız. Kendi iyilikleri için olduğuna inandırarak onlardan kurtulacağız.

Nüfusun çok fazla olması ve çoğunlukla gereksiz olması, ekonomik olarak çok pahalı bir şeydir. Sosyal olarak, insan makinesinin kademeli olarak bozulmaktansa aniden durması da çok daha iyidir. Tahmin edebileceğiniz gibi, milyonlarca ve milyonlarca insan üzerinde zeka testleri yürütemeyeceğiz!

Bir şey bulacağız veya ona neden olacağız, belirli insanları hedef alan bir salgın, gerçek bir ekonomik kriz, yaşlı veya şişmanları etkileyecek bir virüs, önemli değil, zayıf olana yenilecek, korkulu ve aptal buna inanacak ve tedavi edilmeyi isteyecektir.

Çözüm olacak tedaviyi planlamış olmaya özen göstermiş olacağız.

Böylece aptalların seçimi kendi başına yapılacak: Mezbahaya kendi başlarına gidecekler. “

Daha fazla burada: https://www.thebernician.net/globalist-banker-predicted-scamdemic-genocide-of-the-useless/

Gönderen … RagTag9899
[comments]

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sağolun , gaye – 22

2. Isparta dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Selam bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım , ali – 331

3. Kars dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Merhaba herkese siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , ali – 287

4. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, şukuladım 30-04-2021 13:43:00

5. Osmaniye dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , doruk – 36

6. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 266

7. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım

8. Bingöl merkezden ben mehmet. Selam siten inanılmaz çok iyi, tebrikler 05-05-2021 22:21:27

9. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 436

10. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 09-05-2021 08:22:09

11. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

12. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 119

13. Uşak dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 220

14. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

15. Karabük dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 396

16. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba sayfa yeminle güzel, face de paylaştım 12-06-2021 09:22:43

17. Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, saolun 12-06-2021 19:23:59

18. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, şukuladım 13-06-2021 04:33:39

19. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 274

20. Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-06-2021 02:32:12

21. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , – 488

22. Erzincan dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Merhabalar sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 500

23. Ardahan merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 05-07-2021 21:14:52

24. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. Mrb sayfa valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 36

25. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, şukuladım

26. Bu konu : ” 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, sağolun , banu – 85

27. Adıyaman dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Mrb web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 294

28. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 30-07-2021 11:51:20

29. Kırşehir dan kimler var. 1981’de Küreselci Bir Bankacı, Dolandırıcılığı ve Yararsız Soykırımı Tahmin Etti . Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, teşekkürler , memo – 428

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link