1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor.

Bronfmans, Yasaklama sırasında sahte likör kaçakçılığıyla başladı. Zengin ve güçlü olduklarında, Londra’daki mali güçler tarafından işe alındı.

Bronfman, aslında, DCL’nin arkasındaki erkekler için bir “kesinti” oldu. Dağıtım haklarının Majesteleri Kral George V tarafından verildiği söyleniyor.

Bronfman’ın yardımıyla, dünyanın finansal sisteminin önemli bir bölümü uyuşturucu parasını taşımaya, aklamaya ve tabii ki yeniden yatırım yapmaya ayrıldı.

Dünya Yahudi Kongresi’nin borcunu ödedi, 1981’de başkanlığını devraldı ve bunu eylem platformu olarak kullandı.

Edgar Bronfman Jr. yönetim kurulunda InterActiveCorp yönetim kurulunda Chelsea Clinton da var. IAC özellikleri About.com, Ask.com, CollegeHumor, Daily Beast, Investopedia ve Vimeo’yu içerir. IAC yönetim kurulu üyesi David Rosenblatt aynı zamanda heyecan.

Bronfman’ın kızları finanse edildi NXIVM kültü kadınları kurucusunun baş harfleriyle damgaladı. NXIVM’ın takipçileri dahil Meksika başkanı Carlos Salinas’ın oğlu.

İngilizlerin Yahudi işlerine geçmişte dahil olması, Haj Amin al Husseini Arap-İsrail çatışmasını yaratan, Arap siyasi rakiplerini öldürdü giymek gibi suçların üzerinde yanlış şapka, ve Almanları Holokost yapmaya teşvik etti.

İngiliz dışişleri ofisi 2007’de George Soros Açık Toplum Vakıfları ile ortaklık kurdu Terfi etmek Hamas. Bu ortaklığın üyeleri şunları içerir: Avaaz, GetUp !, Amaç Eylem, Uluslararası Kriz Grubu, J Street, Yeni İsrail Fonu, Amerikan İlerleme Merkezi, Moveon.org, Dünya Bankası ve Hizmet Çalışanları Uluslararası Birliği (SEIU) arasında diğerleri. Hem Hamas hem de Amin al Husseini’nin örgütü Filistinliler Osama bin Laden ağı El Kaide.

“1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor.” üzerine 22 yorum

1. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-08-2020 18:03:45

2. Kırşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-09-2020 21:12:33

3. Düzce merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 10-09-2020 02:28:20

4. Aydın merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım yeminle güzel, şukuladım 02-10-2020 10:23:06

5. Muş merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:35

6. Bitlis merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-10-2020 21:37:41

7. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, saolun , memo – 227

8. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 466

Yorum yapın