Bronfmans, Yasaklama sırasında sahte likör kaçakçılığıyla başladı. Zengin ve güçlü olduklarında, Londra’daki mali güçler tarafından işe alındı.

Bronfman, aslında, DCL’nin arkasındaki erkekler için bir “kesinti” oldu. Dağıtım haklarının Majesteleri Kral George V tarafından verildiği söyleniyor.

Bronfman’ın yardımıyla, dünyanın finansal sisteminin önemli bir bölümü uyuşturucu parasını taşımaya, aklamaya ve tabii ki yeniden yatırım yapmaya ayrıldı.

Dünya Yahudi Kongresi’nin borcunu ödedi, 1981’de başkanlığını devraldı ve bunu eylem platformu olarak kullandı.

Edgar Bronfman Jr. yönetim kurulunda InterActiveCorp yönetim kurulunda Chelsea Clinton da var. IAC özellikleri About.com, Ask.com, CollegeHumor, Daily Beast, Investopedia ve Vimeo’yu içerir. IAC yönetim kurulu üyesi David Rosenblatt aynı zamanda heyecan.

Bronfman’ın kızları finanse edildi NXIVM kültü kadınları kurucusunun baş harfleriyle damgaladı. NXIVM’ın takipçileri dahil Meksika başkanı Carlos Salinas’ın oğlu.

İngilizlerin Yahudi işlerine geçmişte dahil olması, Haj Amin al Husseini Arap-İsrail çatışmasını yaratan, Arap siyasi rakiplerini öldürdü giymek gibi suçların üzerinde yanlış şapka, ve Almanları Holokost yapmaya teşvik etti.

İngiliz dışişleri ofisi 2007’de George Soros Açık Toplum Vakıfları ile ortaklık kurdu Terfi etmek Hamas. Bu ortaklığın üyeleri şunları içerir: Avaaz, GetUp !, Amaç Eylem, Uluslararası Kriz Grubu, J Street, Yeni İsrail Fonu, Amerikan İlerleme Merkezi, Moveon.org, Dünya Bankası ve Hizmet Çalışanları Uluslararası Birliği (SEIU) arasında diğerleri. Hem Hamas hem de Amin al Husseini’nin örgütü Filistinliler Osama bin Laden ağı El Kaide.

Author

70 Comments

1. Burdur merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 07-08-2020 17:54:56

2. Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Selam web siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Osmaniye merkezden ben ahmet. Mrb web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 10-08-2020 09:38:57

6. Burdur merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-08-2020 05:05:58

7. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 19-08-2020 21:41:10

8. Hakkari merkezden ben mehmet. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun 28-08-2020 16:27:18

9. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-08-2020 18:03:45

10. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Kırşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-09-2020 21:12:33

12. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Düzce merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 10-09-2020 02:28:20

14. Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

15. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

16. Aydın merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım yeminle güzel, şukuladım 02-10-2020 10:23:06

17. Muş merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:35

18. Bitlis merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-10-2020 21:37:41

19. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, saolun , memo – 227

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 466

21. Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

22. Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-10-2020 19:34:07

23. Uşak dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Selamlar sayfan süper ötesi güzel, face de paylaştım , ali – 46

24. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, tebrikler , ahmet – 431

25. Düzce dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 201

26. Uşak merkezden ben ali. Mrb sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun 29-11-2020 03:46:58

27. Kırıkkale dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, tebrikler , hatice – 295

28. Aksaray dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Selam herkese siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 64

29. Kilis merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 06-12-2020 14:14:30

30. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun , gaye – 219

31. Bilecik merkezden ben . Merhaba herkese web siten yeminle hayran edici, şukuladım 12-12-2020 10:56:55

32. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:48:45

33. Mardin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 18-12-2020 17:13:17

34. Ağrı dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 182

35. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

36. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 485

37. Ankara merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 30-12-2020 15:37:26

38. Adana dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , Emine – 114

39. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 99

40. Batman dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 430

41. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 359

42. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

43. Zonguldak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-01-2021 17:43:32

44. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 432

45. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 182

46. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun , gaye – 157

47. Çorum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 03:17:34

48. selam arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım 01-02-2021 04:27:00

50. Merhabalar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

51. Edirne dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Slm siten harbiden hayran edici, teşekkürler , emin – 420

52. Bolu dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 293

53. Şırnak dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Selam web siteniz inanki iyi, tebrikler , Emine – 4

54. Uşak merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 03-03-2021 23:37:15

55. Artvin dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 371

56. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

57. Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, sağolun

58. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten valla iyi, şukuladım 30-03-2021 01:26:39

59. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten iyi, teraziye tıkladım , emin – 130

60. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 209

61. Rize merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım 15-04-2021 10:03:27

62. Bu konu : ” 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden iyi, teraziye tıkladım , ziya – 94

63. Yozgat dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Selam web siten ciddiyim güzel, teşekkürler , ahmet – 441

64. Burdur dan kimler var. 1981’den beri Dünya Yahudi Kongresi, İngiliz istihbaratı için çalışan bir mafya ailesi tarafından yönetiliyor. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 292

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link