1997’de yaşlı bir adamla bir konuşma

Herkesin bu konuda ne düşündüğünü merak ediyorum. Eminim bu adam şimdiye kadar vefat etti ama onunla yaptığım bir konuşmayı hatırladım.

Nasa için çalışıyordu, hatırlamadığım kapasiteyle.

Ayrıca bu konuşma “kelimesi kelimesine değil” sadece hafızamdan çıkıyor

Ben: uzaylılar ve herkesle birlikte orada söylediklerinin hepsi doğru mu?

O: Size bir şey söyleyemediğim için bir açıklama yapmadım … ancak size, aya ulaşmak için kullandığımız şeyin sizi bugüne kadar şok edeceğini söyleyeceğim. Bu gerçek ortaya çıkarsa … çok farklı bir dünyada olurduk

Hatırladığım şey bu, ama bununla ne anlama gelebileceğine dair bir şey olup olmadığını merak ediyorum? Ya da aklımı duymak istediklerimle dolduruyorsa lol

Düşüncelerin neler?

“1997’de yaşlı bir adamla bir konuşma” üzerine 19 yorum

1. Artvin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 06-08-2020 22:09:38

2. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 26-08-2020 15:26:56

3. Bitlis merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-09-2020 13:39:18

4. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun 14-09-2020 00:11:56

5. Bartın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 10:24:39

6. Bu konu : ” 1997’de yaşlı bir adamla bir konuşma ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 150

Yorum yapın