Eskiden, sevmediklerini öldürmek için bir orduya ihtiyacın vardı.

Artık seçkinler medyayı savunmasız, saf ve gelire ihtiyacı olanları (yoksulları) almak için kullanıyor. Yeni varyantlara karşı hızla başarısız olan DENEY. Hakikat. Kanıtlanabilir, matematik destekli gerçek.

Fauci’yi ABD dışında bile yayınlamıyorlar çünkü o, daha anlayışlı izleyicilerle ‘iyi oynamıyor’.

Bu aptal Bay Rogers özentisini alıyoruz, çünkü televizyonda hala saf, aptal, saf ve çaresiz insanlarla iyi geçiniyor.

Medya, Bill Gates’in dünyaya bakış açısını son 15 ayda zorladı ve şimdi isteksizce onun Epstein/Ghislaine Maxwell kayıtlarının her yerinde olan bir tuhaf olduğunu kabul ediyor. Womp womp, toplam anlatı başarısız ve kimse umursamıyor gibi görünüyor.

Bunu her gün, her gün izlemek zorlaşıyor. Podesta E-postalarındaki insanlar (çocuklara tecavüz eden, sonra bununla övünen Şeytani pislik) hepimizi bir salgına itti ve yakında bir gün hepimiz kabusu sona erdirmeliyiz.

Bunlar sadece insanlar. Şeytani çöp, elbette, ama sadece insanlar. Sadece insan.

60 Comments

1. Kırşehir dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . Selam herkese siten cidden iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 254

2. Kars dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 230

3. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler , mehmet – 165

4. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 121

5. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 156

6. Bilecik merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım 06-08-2021 08:17:39

7. Ankara dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 137

8. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 70

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 131

10. Ankara dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 88

11. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

12. selamun aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

13. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 92

15. Bilecik dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, tebrikler , banu – 498

16. Aksaray merkezden ben Emine. Mrb web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 06-08-2021 08:36:46

17. Karabük merkezden ben ahmet. Selam siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-08-2021 08:36:49

18. Trabzon merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız valla mükemmel, linkedinde paylaştım 06-08-2021 08:42:22

19. Denizli dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . Mrb siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 333

20. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

21. Burdur merkezden ben . Mrb siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler 06-08-2021 08:47:58

22. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 37

23. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

24. Hakkari dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 130

25. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun , doruk – 490

26. Afyon merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 08:54:33

27. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

28. Merhaba herkese siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

29. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

30. Tunceli merkezden ben banu. Slm web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-08-2021 15:18:40

31. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 85

32. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

33. Kütahya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 14:18:47

34. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz cidden güzel, saolun 09-08-2021 00:24:49

35. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 205

36. Ankara dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , doruk – 62

37. Muş merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-08-2021 21:52:38

38. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-08-2021 08:17:39

39. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

40. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 455

41. Mrb paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

42. selamun aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

43. Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

44. Burdur merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:14:27

45. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 286

46. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 174

47. Kırşehir merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, tebrikler 31-08-2021 05:16:04

48. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Hakkari dan kimler var. 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi . Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 185

50. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 438

51. Selam paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

52. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

53. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

54. Selam herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

55. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 433

56. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, tebrikler , hatice – 103

57. Bu konu : ” 2 ay önce: Kamala Harris çocukları aşı olmaya çağırıyor, öğrenciler. Bugün: çocuklar “hepsi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 227

58. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 24-09-2021 18:30:00

Write A Comment