2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun)

Amerikan medyası bir konuda çok tutarlıydı: Arapları ve müslümanları terörist olarak tasvir etmek.

11 Eylül sahte bayrağına ve Bin yüklü psikopoza bakmaya başlarsanız, 80’lerden beri medyanın insanları sadece İslam’ın bir yıkım dini olduğuna değil, aynı zamanda dinin de kendi içinde yok ettiğini inandırdığını açıkça görebilirsiniz. sonunda Hıristiyanlığı içten dışa yok ettiler.

Dinle, her dinde korkunç insanlar var. Hıristiyanların KKK, Salem Cadı duruşmaları, Haçlı seferleri, westboro vaftiz kilisesi ne olursa olsun var.

Yahudiler bankacıları ve Siyonistleri yozlaştırdı (tüm diğer konu)

Ve evet, IŞİD gibi aşırılık yanlısı gruplara sahip olduğumuz için tüm Müslümanlar iyi değil.

Bununla birlikte, din hakkında bir şey, onu takipçiler tarafından değil, yalnızca gerçek kutsal metinlerle yargılayabilmenizdir. Çünkü çok az şey biliyoruz, tüm bu aşırılık yanlısı gruplar ve ideolojiler, aynı dinlerin taşıdığı kutsal kitapların tümüne aykırıdır.

Örneğin, bazı sanatçıların Muhammed’in açıkça tüm Müslümanları rahatsız eden bir resmini (veya en azından tasvirlerini) koyduğu son Fransa durumuna bakalım. Paul Joseph Watson gibi podcast’lerinde Müslümanların ifade özgürlüğünü ellerinden almaya çalıştıklarını söyleyen sağcılarımız var.

Ancak görüntülenen resim, tavuk yiyen siyah bir adamın klişeleşmiş bir resmiyse veya Yahudi bankacıların anti-semitik bir resmiyse veya bir Asya klişesiyse ne olacağını görelim. Öfke de olurdu. Yine de hiç kimsenin “ifade özgürlüğü hakkımızı elimizden alıyorsun” demeyeceğini garanti ederim.

Asıl nokta şudur: ABD’de en azından güzeldir ilk değişikliğe sahibiz. Ancak, günün sonunda, bu aynı zamanda komşularınıza saygı ve hoşgörü ile davranmakla da ilgilidir.

Bu belki “onların” insanları gerçeklerden nasıl uzaklaştırdıklarının başka bir yolu ama insanların ikiyüzlü olabilmeleri çok gülünç.

“2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun)” üzerine 42 yorum

1. Düzce dan kimler var. 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 144

2. Sivas dan kimler var. 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) . Merhaba paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 169

3. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Mrb siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 387

4. Manisa dan kimler var. 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 186

5. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 14-11-2020 16:27:48

6. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 26

7. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 78

8. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 228

9. Karaman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, saolun 23-11-2020 08:35:16

10. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun , hatice – 463

11. Niğde merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-11-2020 16:23:07

12. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 171

13. Batman merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:06:53

14. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 62

15. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:41:55

16. Rize dan kimler var. 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 302

17. Kilis dan kimler var. 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) . Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, sağolun , Aylin – 496

18. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, face de paylaştım , ziya – 469

19. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 18

20. Adana dan kimler var. 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 216

21. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 480

22. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 241

23. Balıkesir dan kimler var. 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) . Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 309

24. Samsun dan kimler var. 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 273

25. Bu konu : ” 2. dalga İslamofobi (bundan nefret edebilir ama özgür Filistin ne olursa olsun) ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , banu – 225

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link