Yanlış bir şey yapmayan vatandaşlardan silah alıp bunları, gerçekten suç işleyen ve onları taciz eden insanlardan silahları doğru şekilde kullanmak yerine nasıl olur? Ama hayır, onları 2. değişikliği doğru şekilde kullanan iyi insanlardan alıp suçluların tutmasına izin verelim. Her şeyi çok daha iyi hale getiririm. Yanlış!!! Gtfoh. Bu ülkeyi yönetenler, göreve adım attıklarından beri işleri daha da kötüleştirmekten başka hiçbir şey yapmayan şeytani ikiyüzlüler. Ve onlara işleri nasıl yürüteceklerini söylediği için yozlaşmış hükümete de teşekkür ederiz. smh.

Author

23 Comments

1. Artvin dan kimler var. 2. değişiklik . Selamın aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , ziya – 114

2. Bu konu : ” 2. değişiklik ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , gaye – 412

3. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 17:43:14

4. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım

5. Bu konu : ” 2. değişiklik ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 141

6. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, tebrikler 21-04-2021 20:11:09

7. Karabük merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-04-2021 19:55:17

8. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler

9. Diyarbakır merkezden ben ali. Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-05-2021 15:19:45

10. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

11. Bayburt merkezden ben . Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, saolun 06-05-2021 22:04:25

12. İstanbul merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-05-2021 15:46:22

13. Hakkari dan kimler var. 2. değişiklik . Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 82

14. Karabük merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun 25-05-2021 18:04:29

15. Çorum dan kimler var. 2. değişiklik . Mrb sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 67

16. Elazığ dan kimler var. 2. değişiklik . Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 361

17. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 09-06-2021 12:51:07

18. Kırıkkale dan kimler var. 2. değişiklik . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 27

19. Bu konu : ” 2. değişiklik ” çok güzel. Mrb siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 171

20. Bu konu : ” 2. değişiklik ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 453

21. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” 2. değişiklik ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun , Emine – 458

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link