Yanlış bir şey yapmayan vatandaşlardan silah alıp bunları, gerçekten suç işleyen ve onları taciz eden insanlardan silahları doğru şekilde kullanmak yerine nasıl olur? Ama hayır, onları 2. değişikliği doğru şekilde kullanan iyi insanlardan alıp suçluların tutmasına izin verelim. Her şeyi çok daha iyi hale getiririm. Yanlış!!! Gtfoh. Bu ülkeyi yönetenler, göreve adım attıklarından beri işleri daha da kötüleştirmekten başka hiçbir şey yapmayan şeytani ikiyüzlüler. Ve onlara işleri nasıl yürüteceklerini söylediği için yozlaşmış hükümete de teşekkür ederiz. smh.

Author

5 Comments

1. Artvin dan kimler var. 2. değişiklik . Selamın aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , ziya – 114

2. Bu konu : ” 2. değişiklik ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , gaye – 412

3. İzmir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 17:43:14

4. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım

5. Bu konu : ” 2. değişiklik ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 141

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link