Kategoriler
Genel

2. Dünya Savaşı’ndan bu yana yavaş yavaş polisler tarafından köleleştirildik. Hapishaneler günümüzün toplama kamplarından başka bir şey değildir.

Buzdağının ucu polis şiddetidir, yanlış ifadeler göstermezler, YouTube videoları uydurulmuş kanıtları göstermez. Videolar, hapishane sanayi kompleksinin son derece yolsuzluk ve bilimsel olmayan yaklaşımıyla özgürlüklerimizin sistematik olarak ortadan kaldırıldığını göstermiyor.

Polis ve hapishane yöneticileri bizim derebelerimiz değil. Bu insanları seçmiyoruz ya da operasyonlarında söylemedik. Usta olmamamıza yardım etmeleri gerekiyor. Polis tarafından köpekler tarafından kontrol edilmek ve kafeslere atılmak için totaliterciliğe karşı savaşmadık.

Hapishane sanayi kompleksinin tamamı yenilenmelidir. Polis, gençleri bitkiler üzerinde hapse atıyor. Babaları kilitliyor ve nesillere zarar veriyorlar. Polis ve hapishaneler suçlu yaratıyor. Polis ve hapishaneler, işlerini uygun hale getirmek için ekonomik olarak gerileyen hayatlarını mahvediyor. Yetkililer ve haysiyetli insanlara yardım etmek yerine, yetkililer Leonidas’ın 300 filmindeki Pers habercisini tekmelediği gibi insanları hapishanelere atıyorlar.

Bölge Avukatları, eyalet Avukatları kimseye yardım etmek için değil, kariyerlerini ilerleten metrikleri takip eder. Yargıçlar yolsuz, yetersiz ve manipüle edilebilirler. Kaç farklı kurumun Şerif, yerel polis, eyalet polisi, FBI, kıç, DEA ICE, otoyol devriyesi, DOT’lar, Ulusal Güvenlik Departmanı, eyalet uyuşturucu polisi, ABD marshalleri olduğunu düşünün. Sonra bunların hepsinde swat ekipleri, elit swat kuvvetleri ve diğer özel operasyonlar var. Eğer bir polis devletinde yaşamıyorsak, o zaman bir polis devleti nedir? Herhangi bir ulusun en fazla insanını kilitlediğimizde, diğer özgürlük erozyonu ülkelerini eleştiriyoruz.

Herhangi bir noktada bu otoritelerin herhangi biri herhangi bir konuda sizi alabilir, belki de kötü bir ruh halinde, belki kotalara düşüyorlar, kim bilir? Daha sonra tutuklandıktan sonra, herhangi bir yansıma korkusu olmadan ne yaptıklarına kendileri karar verir. Örneğin, istedikleri takdirde, sizi 15 ağır suçla ücretlendirebilirler, sırtlarından derileri kalmazlar, o zaman pahalı yasal temsil ve anlaşma kiralamak size bağlıdır. İşleri belki bir terfi bile alıyor. Daha sonra bir avukat tuttuktan sonra, ya 60 yıl yargılanıyor ya da suçlu olduklarını ve 2-5 yıl hapse girdiğini söylüyorlar. Bu adalet mi? Bu özgürlük mü? Sonunda tüm bu insanların amacı hapiste izmarit almak, hapisteki insanlar faturaları ödeyen ve makineyi besleyen şeydir.

Hayatın her alanında bilim, teknoloji, verilere bakıyoruz. Yine de suç söz konusu olduğunda, bunların hepsi pencereden dışarı çıkar. 2020 yılındayız, algoritmaları anlıyoruz, büyük miktarda veriyi kolaylıkla işleyebilen bilgisayarlarımız var. Zihinsel sağlık hakkında çok şey öğrendik. Gerçek olmayan yüz tanıma teknolojimiz var. Meta veriler çıkarabiliriz. Yine de suç çözümümüz insanları 1800’lerde yaşıyormuş gibi kafeslere atmak mı? İnsanları arabalarda takip etmek ve daha fazla polise fon sağlamak için değişiklikleri teşvik etmek mi? Daha fazla silah ve pahalı araba satın almak için deneme olmadan varlıkları ele geçirmek için? Tankları ve vücut zırhını esnetmek için mi? Tamamen gereksiz.

Hapishane Sanayi kompleksi, neredeyse sınırsız para ve güce sahip büyük bir endüstridir. Özel hapishanelerin lobileri, kamu hapishanelerinin bekçi lobileri vardır. Sokak polisinden en yüksek hakime kadar herkesin lobileri, birlikleri, örgütleri ve halkla ilişkiler firmaları var. Halkı ve politikacıları, onlarsız pandemonium olacağına ikna ettiler. Sence daha az mahkum için zorlanıyorlar mı? Sizce özgürlük veya gerçek çözümler için zorlanıyorlar mı? Bir cezaevi yöneticisi, polis şefi veya federal bir çalışanın, 6 haneli artı maaşla birlikte maaşlı işini kaybetmek istediğini düşünüyor musunuz? Yapar mısın? Her düzeyde güç ve para ile kendilerini zenginleştirmek için yasalar ve politikalar talep ediyorlar.

Şimdi bizi ırkla bölmeye çalışıyorlar ve siyaset onlara izin vermiyor. Bu siyah, beyaz, kırmızı, mavi bir sorun değil. “Güç bozulma eğilimindedir ve mutlak güç kesinlikle bozulmaktadır” Sistemi yeniden şekillendirin. Cezaevi Sanayi Kompleksini zenginleştiren politika ve yasaları sona erdirin. Uyuşturucu savaşını bitirin. Parayı takip et.

“2. Dünya Savaşı’ndan bu yana yavaş yavaş polisler tarafından köleleştirildik. Hapishaneler günümüzün toplama kamplarından başka bir şey değildir.” için 37 yanıt

Burdur merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-06-2020 18:07:01

Burdur merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 14-06-2020 18:07:11

Siirt merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 22-06-2020 00:00:07

Giresun merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-07-2020 14:43:25

Manisa merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın harbiden iyi, facebookta paylaştım 10-07-2020 16:37:10

Erzincan merkezden ben ziya. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 13:53:46

Edirne merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 15-07-2020 10:46:57

Karaman merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 18-07-2020 13:49:56

Karaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 20-07-2020 17:43:53

Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-07-2020 15:43:31

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 24-07-2020 20:22:24

Tunceli merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-07-2020 21:51:42

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-07-2020 18:44:28

Kütahya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 11:53:53

Kırıkkale merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 15-08-2020 08:31:58

Muş merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 06:14:27

Balıkesir merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler 08-09-2020 21:30:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir