2. ve / veya üçüncü güneş hakkında bu nedir?

AngryCatfish Briggs’in zırvalarını anlamaya çalışırken bir tavşan deliğinden aşağı indim (bakınız: https://www.youtube.com/channel/UCWny2mPeTkaQ6J27Swn1_gg/videos) ve bir dahi gibi görünse de deli gibi görünüyor.

Elektromanyetizma veya astronomi konusunda uzman değilim ve rock’çılarından uzak olabilecek birinin yüzlerce videosunu incelemek için zaman bulmak zor.

Genel fikir, dünyanın ekseninin oldukça eksantrik bir şekilde eğildiği gibi görünüyor, bu da son birkaç yılda şu anda yuvarlanan ayı gözlemleyerek doğrulanabilir, yani binlerce yıldır olması gerekenden çok daha fazla. Bu, herkesin doğrulayabileceği bir şey gibi görünüyor.

Bunun için verilen açıklama, dünyanın farklı bir yıldıza (veya yıldız çiftine?) “Geçirildiğidir”. Bu aynı zamanda direğin tersine dönmesine neden olan şeydir. Videolarda sadece kısmen anladığım ve bu yüzden kabul etme veya reddetme konusunda çok iyi bir iş çıkaramadığım çok fazla bilim var, ancak oldukça inandırıcı görünüyor. Aslında, son birkaç yıldır gökyüzü özellikle geceleri çok tuhaftı, şimdi bile sadece bir şerit olan ağda hilal ayına bakıyorum ve yine de o kadar çok parlaklık var ki, tüm ayı açıkça görebiliyorum – ve şeridin kendisi inanılmaz derecede parlaktır. Ayrıca, ufkun hem batan tarafında parlaklık hem de ufkun diğer tarafında biraz parlaklık var (belki ışık kirliliği)? Ama genel olarak, gökyüzünde daha genç bir adamken gerçekten hatırlamadığım davranışlar var.

Bütün bunlarla ilgili en büyük sorum şu ki, bu güneş sisteminde 2 hatta 3 güneşimiz varsa, o zaman neden onları göremiyoruz? Neredeler? lol

Bunları bilen herkes için teşekkürler.

“2. ve / veya üçüncü güneş hakkında bu nedir?” üzerine 11 yorum

1. Aydın dan kimler var. 2. ve / veya üçüncü güneş hakkında bu nedir? . Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 306

2. Erzincan dan kimler var. 2. ve / veya üçüncü güneş hakkında bu nedir? . Merhaba paylaşım vallaha güzel, teşekkürler , ali – 351

3. Kocaeli merkezden ben emin. Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 13-01-2021 13:22:26

4. Trabzon merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 22-01-2021 23:42:33

5. Osmaniye dan kimler var. 2. ve / veya üçüncü güneş hakkında bu nedir? . Selam herkese web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , – 154

6. Tunceli merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-02-2021 07:29:45

7. İstanbul dan kimler var. 2. ve / veya üçüncü güneş hakkında bu nedir? . Merhaba sayfa gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link