Tüketicilik gerçektir, aslında ben daha çok Amerikalının bir vatandaştan çok tüketici olduğuna bahse girerim. Bir bekliyor “ürünler” den bir şey ve bir bekliyor hükümetten vergi paramızı ilçe, eyalet ve ülke yararına kullanması gereken bir şey.

Ayrılması gereken ofislere hırsız ve yozlaşmış insanları seçmeye devam ediyoruz. iyileştirme yaşadığımız bölge. Bizim paramız, değil mi?

Tüketiciler bu hırsızları seçmedikleri için beklemek hükümetlerinden herhangi bir şey. Onlar basitçe kabul etmek hükümetleri, sorgulama ve kayığını nazikçe efsaneye doğru kürek çekiyorlar.

Amerikan zihni epey bir zaman önce seçildi. Vatandaşlar tüketici oldu. Ve gerçekliklerine altın olduklarına, bir şeylerin yapıldığına ve yapıldığına dair bir inanç kattılar. onlar için.

“Neden bizi incitmek istesinler?”, Birçok kez alay edildiğini duydum.

Aptal serf, sanırım kendi kendime, serf olduklarını bile bilmiyor. Arzularınız, rahatınız, eğlenceniz, dünyayı gördüğünüz lens etrafında ustalıkla tasarlanmış bir efsane tarafından yönetiliyorsunuz.

Bu yüzden, “sıraya gir ve senin için toplan yumruk“altın olduğun için olmalı ve baba ayı seni seviyor.

Author

12 Comments

1. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 18-03-2021 05:56:10

4. Bu konu : ” 20. / 21. yüzyıl “birinci dünya” tüketicisindeki anlık tatmin değişkeni, bu aşıyı kabul etmenin itici psikolojik dürtüsüdür. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , hatice – 301

5. Bu konu : ” 20. / 21. yüzyıl “birinci dünya” tüketicisindeki anlık tatmin değişkeni, bu aşıyı kabul etmenin itici psikolojik dürtüsüdür. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 317

6. Bu konu : ” 20. / 21. yüzyıl “birinci dünya” tüketicisindeki anlık tatmin değişkeni, bu aşıyı kabul etmenin itici psikolojik dürtüsüdür. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 141

7. Bu konu : ” 20. / 21. yüzyıl “birinci dünya” tüketicisindeki anlık tatmin değişkeni, bu aşıyı kabul etmenin itici psikolojik dürtüsüdür. ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , banu – 341

8. Bu konu : ” 20. / 21. yüzyıl “birinci dünya” tüketicisindeki anlık tatmin değişkeni, bu aşıyı kabul etmenin itici psikolojik dürtüsüdür. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 49

9. Bu konu : ” 20. / 21. yüzyıl “birinci dünya” tüketicisindeki anlık tatmin değişkeni, bu aşıyı kabul etmenin itici psikolojik dürtüsüdür. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 448

10. Bingöl dan kimler var. 20. / 21. yüzyıl “birinci dünya” tüketicisindeki anlık tatmin değişkeni, bu aşıyı kabul etmenin itici psikolojik dürtüsüdür. . Mrb sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 37

11. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link