Bu sabah işe gidiyordum ve NPR’den gerçek bir uğultu duydum. Düne kadar, küresel olarak ve ABD’de ciddi ve rahatsız edici COVID enfeksiyon oranını kararlı bir şekilde bildiriyorlardı. Bu sabah, Biden’in göreve başlamasının ertesi günü, hiçbir kanıt olmaksızın, COVID krizinin ABD’de zaten zirveye ulaşmış olabileceğini ve sayıların şu anda düşüş eğiliminde olduğunu iddia ettiler. NPR, keşfedilmekte olan yeni türlerin herhangi bir tuhaflığı dışında, şimdi krizin diğer tarafında olabileceğimizi iddia etti.

“İnanılmaz,” dedim kendi kendime yüksek sesle.

Tıp uzmanlarının 2021’in başından ortalarına kadar bir COVID aşısının imkansız olacağı konusunda ne kadar doğru bir şekilde hemfikir olduğunu ve Trump’ın aşıların sona ermeden başlayabileceğini iddia ederek sorumsuz ve aptal olmayı bırakması gerektiğini, başkanlık seçimine kadar ne kadar doğru olduğunu hatırlatıyor. yıl. Ve sonra, sanki sihirle, Biden’in galip ilan edildiği anda, Pfizer aniden, kullanıma hazır bir aşıya sahip olduklarını ve Noel’de buna başlayacaklarını açıkladı.

İnanılmaz.

COVID’in bir aldatmaca olduğuna ya da geçen yıl sadece Trump’ın görevden alınması amacıyla dünya çapında tezahür ettiğine inanmıyorum. Ancak bu duyuruların zamanlaması inanılmaz derecede gülünç derecede şüpheli ve neredeyse hiç kimse bunu fark etmeyecek veya umursamayacak.

Author

29 Comments

1. Slm web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 150

3. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 21-01-2021 20:10:14

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 431

5. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

6. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, teşekkürler

7. Bu konu : ” 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 368

8. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 20:53:06

9. Bu konu : ” 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 161

10. Selam sayfa inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

11. Kilis merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun 10-02-2021 08:28:48

12. Karaman dan kimler var. 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” . Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 302

13. Isparta dan kimler var. 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” . Merhaba sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 40

14. selamun aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun

15. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, tebrikler 06-03-2021 20:31:04

16. Burdur merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, saolun 08-03-2021 11:54:39

17. Gümüşhane dan kimler var. 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” . Selam sayfa süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 6

18. Bu konu : ” 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 364

19. İstanbul dan kimler var. 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” . Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 314

20. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

21. Bu konu : ” 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 493

22. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

23. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım

24. Tunceli dan kimler var. 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” . selamun aleyküm siten cidden mükemmel, sağolun , doruk – 145

25. Adana dan kimler var. 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ziya – 219

26. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, twitter da paylaştım , hatice – 38

28. Bu konu : ” 20 Ocak: “COVID Krizi Kötüleşmeye Devam Ediyor” ve 21 Ocak: “COVID düşüşte!” ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 348

29. Çorum merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2021 16:33:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link