Bu hafta TWTR ve FB’de% 366 kazandım.

Pazar pazartesi günü kapalıdır, yani bir oyun yapmak istiyorsanız yarın olmalı … Ya da kumar salı günü hiçbir şey olmaz ve tekneyi kaçırmazsınız.

Paramı yarın alacağım.

Büyük teknolojiye kısa devre yapıyorum. $ TWTR $ FB $ SNAP $ GOOG

Bazıları, piyasanın biden toza geçerken nasıl tepki vereceğine bağlı olarak başka pozisyonlar eklemek istiyorum.

Çin hisse senetleri kısaltılacak en iyi ne olurdu?

Gümüş veya altın aramalar akıllıca olur mu?

Author

19 Comments

1. Hatay dan kimler var. 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 191

2. Bu konu : ” 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 374

3. Batman merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-01-2021 05:05:02

4. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, saolun 15-01-2021 08:24:27

5. Rize merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız harbiden iyi, şukuladım 15-01-2021 08:27:34

6. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

7. Bingöl dan kimler var. 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 441

8. Kırıkkale dan kimler var. 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , hatice – 458

9. Kars merkezden ben ali. Selam sayfanız valla hoşuma gitti, teşekkürler 15-01-2021 09:09:26

10. Bu konu : ” 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 468

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 116

12. Kocaeli dan kimler var. 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? . Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 239

13. Mrb sayfanız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

15. Kırşehir dan kimler var. 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? . Mrb sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , – 164

16. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-03-2021 20:13:22

17. Bu konu : ” 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 353

18. Bu konu : ” 20 Ocak’ta dünya Trump’ın Prez olduğunu anladığında hangi hisse senetleri büyük kazanç / kaybeden olacak? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, tebrikler , emin – 452

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link