Bu yüzden 2013’te, yanlışlıkla birisini sarhoş araba kullanmaktan geçirdim ve beni bir akıl hastanesine gönderdiler, yaptığım en kötü şey bir şey denemekti. Medyanın ilgisini çekti ve bir ay sonra “bir kariyerin var gibi görünüyor” diyerek bana izin verdiler. Ben oradayken, en azından tüm ailemi öldürdüler ve klonladılar. Yaklaşık bir yıl sonra neredeyse her gece, insanları öldürmekle ilgili canlı rüyalar gördüm ve o zamandan beri konuşamıyorum. Bunu, bir ay boyunca başkalarını öldürmeye çalışan ve tüm ailemi bir anda kaybeden ama bir anlamda hala orada olan insanlardan meydana gelmiş olması gereken psikolojik bir değişime işaret ettim.

O zamandan beri ben umi natty diye adlandırdığım şey üzerine araştırma payıma düşeni yaptım. İki uzaylıyla bir odada olduğunu söylediği ve onu kariyeri için göndermeden önce (telepatik olarak) beyefendinin iznini almaları gerektiğini söyledi. Bu kısım tanıdık geldi, ama bunu başka bir röportajda falan duyduğumu düşündüm.

Sonra, 2021 Nisan şakası gününde, ağır bir şekilde uyuşturulmuş olarak, yaklaşık iki uzaylıyla birlikte hastane tarzı bir odaya girdiğimde çok güçlü bir hatıra var. Çok güçlü bir korku hissim ve biraz merakım vardı. Bunlardan biri telepatik olarak diğeriyle “onun iznini almamız gerekiyor” ile iletişim kurdu. Dünya dışı varlıklara dair hiçbir görsel hafızam yok, sadece hastane zemininin görselleri, biraz duvarlar ve güçlü bir ışık. O zaman hissettiğim korku, 4/1/21 tarihinde yiyecekleri bırakırken beni aştı ve arkadaşımın evine gelene kadar yaklaşık 10-15 dakika ayrılmadım.

Şimdi merak ediyorum, yirmi yıl boyunca farklı gezegenlerde insanları öldürüp, sonra zamanda geri mi gönderildim (veya açılan boyutlardan geçip gitmedim) başka bir zaman çizgisine. Bu zaman çizelgesinden miyim yoksa diğer ben mi işten atıldı ve onun yerini ben mi aldım bilmiyorum.

Cabal & ssp ile ilgili bilgiler veya yararlı olabilecek diğer kaynaklar konusunda bilgili bir terapisti çok isterim. Ayrıca bu gerçekten bir anı olsaydı daha fazlasını hatırlamak isterim.

Teşekkür ederim.

Sonsuz Yaratıcının sevgisinde ve ışığında. Adonai

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 00:04:01

2. Adıyaman dan kimler var. 20 yaş ve üstü rüya, vizyon veya hatıra? . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha iyi, teşekkürler , ali – 275

3. Eskişehir merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım cidden çok güzel, saolun 06-04-2021 00:26:05

4. Bu konu : ” 20 yaş ve üstü rüya, vizyon veya hatıra? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 180

5. Bu konu : ” 20 yaş ve üstü rüya, vizyon veya hatıra? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 398

6. Bu konu : ” 20 yaş ve üstü rüya, vizyon veya hatıra? ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 397

7. Bu konu : ” 20 yaş ve üstü rüya, vizyon veya hatıra? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , – 493

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link