20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi

Bu insanların 20 yıl sonra nereye gidecekleri hakkında herhangi bir fikriniz var mı?

Umarım hepiniz anlarsınız, çünkü bu talihsiz, işe yaramaz yiyicilerin çoğu 1940’a kadar çukurlara atılır.

20 yıl sonra hepimizin onlar gibi olacağına şaşırmayın

Uygar İnsanlar birbirini yiyecek

“Bak, onların ahlakları, kuralları … Bu kötü bir şaka … belanın ilk işaretinde bırakıldı. Sadece dünyanın izin verdiği kadar iyidirler. Size, çipler düştüğünde göstereceğim , bu “medeni insanlar” … birbirlerini yiyecekler. “

Bu, “Covdian Plandemic” in nihai hedefi olacak.

Z kuşağı, aşılanarak ve bu yüzyılın ilk 10 yılında hiçbir şeyin ters gitmeyeceğini düşünerek bütün bir hayat yaşıyor. Ya da muhtemelen sonraki 8’de. Ve çoğu bu “medeni insanlardan” biri olarak müreffeh bir hayat yaşıyor.

İlk sorun belirtisinde, diğer adıyla Trump kazanan ilan edildi ve Biden kaybeden ilan etti (Doğru okudunuz, bu kaos için bir gerekliliktir), Aşılar bir kale direği olarak kabul edilir ve tüm medeni toplum 30 için kilitlenmeye veya maskelenmeye başlar. + yıllar, “Kara Kış” kesintileri başlıyor ve Covid “ne pahasına olursa olsun aşırı prosedürlerle tedavi edilmesi gereken bitmeyen bir pandemi” ilan edildi …

… bu medeni insanlar birbirlerini yiyecekler.

Tüm ahlak kuralları cehennemin derinliklerine inecek ve insanlar sokaklarda birbirlerini umursamayacak kadar öldürmekle meşgul olacaklar.

Elite, zihinsel olarak dengesiz eski anne ve pop mağazası sahiplerini dışarı çıkıp onları öldürmek için kendi kendilerine yok olan anne ve pop mağazası sahiplerini işe alabilir ve manipüle edebilir, onları zihinsel olarak dengesiz yamyam katiller haline getirebilir ve şekillendirebilir.

Sıradan insanlar silahlanıp haydutları, skandal ünlüleri ve hatta masumları bir bedel karşılığında öldürecekler.

İnfaz yöntemleri olarak yamyamlık, pedofili ve zorla tecavüzler tabu olmaktan çok normal hale gelecek.

1984’ün Okyanusya, Kamboçya 1975 ve Kongo 2016’nın bir füzyonunu hayal edin ve geleceğin nasıl göründüğünü anlayın.

İnsanlığın% 98’i neler olup bittiğini anlamazsa ve seçkinleri alenen kabul edilen bir komplo ilan etmeye zorlarsa (Ay İnişleri gibi), kaderimiz belirlenir.

Covid olmasa bile, Aşı bir hedef direği olmasa bile, sahte bayrağı sona erdiren bir işaret olsa bile (tabii ki bunlar ya grip aşıları ya da Morgellon’lardır), “medeni insanlar” arasındaki bölünme, öfke ve düşmanlık sonunda patlayacak ve bir Siyah bir haydut’a ateş eden tek bir polis, bir iç savaşla sonuçlanacak ve Amerika’yı (hem Komünistlerden hem de Milliyetçilerden) kurtarmak için en asil amaç uğruna savaştıklarını düşünen “halkın” imkânı sayesinde, hiçbir şeye sahip olmayacaksınız. eğer tamamen iç savaşa dönüşürse kaderin üzerine söyle.

Dünya çapındaki insanların% 60’ı televizyonu açmayı veya itibari para birimini kullanmayı bıraktığında ve eyaletler ve kongre üyeleri, Masonları veya CIA’yı hükümet faaliyetlerine katılmaktan uzaklaştırmaya başladığında ve palyaçoların geri dönmesini engellediğinde, temelde bu kaderi önlemek için ilk adıma ulaşmıştık.

Ne yazık ki insanlar Donald Trump’ın bataklığı kurutmasını, Hitler’in Banker tehdidini yenmesini veya Stalin elitleri yok etmesini bekliyordu.

Hitler’i ve Stalin’i arzulayanların ödülü ölümdür ve Trump’ı isteyenler veya onu izleyenler Ruslar ve Almanlarla aynı yola düşebilir.

Ancak bir TLDR:

• Mesaj açıktır, Amerika 100 yıl önce Almanya’yı yok eden ölümle aynı ölümün içine girecek. İnsanlığın en az% 60’ı neler olup bittiğini görmezse ölüm, 300 yıllık tembelliği için insanlığı şereflendirecektir. Bu sadece şimdi ya da asla.

“20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım , ali – 52

2. Mardin dan kimler var. 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi . selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 117

3. Şanlıurfa dan kimler var. 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi . selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 454

4. Uşak dan kimler var. 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi . Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 284

5. Bu konu : ” 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi ” çok güzel. Selam siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 310

6. Bu konu : ” 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi ” çok güzel. Selam sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 492

7. Bu konu : ” 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 92

8. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 07:02:54

9. Şanlıurfa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım 26-12-2020 00:05:32

10. Bu konu : ” 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi ” çok güzel. Merhaba siten valla iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 374

11. Şanlıurfa dan kimler var. 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi . Selam web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , gaye – 134

12. Isparta dan kimler var. 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi . Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 195

13. Yozgat dan kimler var. 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi . Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun , Aylin – 2

14. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 11:03:35

15. Bu konu : ” 20. yüzyılın başlarında Almanlarla aynı kaderi paylaşmak eğlenceli olmalı, değil mi ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 488

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link