Bu iki sahne filmin başında belirir. Onları buradan izleyebilirsiniz: https://ok.ru/video/702824319728 , video boyunca üç ila beş dakika. Vatansever Roland Emmerich’in yönettiği ve Mel Gibson, Heath Ledger ve Jason Isaacs’ın oynadığı Amerikan Bağımsızlık Savaşı sırasında geçen bir film. 30 Haziran 2000’de, 11 Eylül’den bir yıldan biraz fazla bir süre önce yayınlandı.

Author

38 Comments

1. Amasya merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2021 14:44:17

2. Elazığ dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Selam paylaşımın vallaha mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 110

3. Adana dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Selamlar paylaşım valla iyi, face de paylaştım , mehmet – 411

4. Karaman dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Mrb web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 116

5. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun

6. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 91

7. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler

8. Siirt dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Selamlar siten yeminle güzel, face de paylaştım , gaye – 152

9. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

10. Kars merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 21-07-2021 00:31:37

11. Afyon dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 347

12. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla hayran edici, saolun , ali – 32

13. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , banu – 422

14. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 82

15. Kastamonu dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 26

16. Bayburt merkezden ben memo. Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 20:27:15

17. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 8

18. Aksaray merkezden ben memo. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2021 00:31:56

19. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 428

20. İstanbul dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Merhaba herkese sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 309

21. Siirt merkezden ben emin. Selamlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-08-2021 18:47:23

22. Uşak merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 07-08-2021 15:17:19

23. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler

24. Rize merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun 26-08-2021 20:14:48

25. İzmir dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Mrb sayfa yeminle güzel, teraziye tıkladım , ali – 91

26. Hakkari dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Selam web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 133

27. Gaziantep merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 14:45:00

28. Tokat dan kimler var. 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu . Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 33

29. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 238

30. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 483

31. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

32. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, tebrikler , Hasan – 89

33. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 258

34. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 132

35. Bu konu : ” 2000 yapımı ‘The Patriot’ filminde 11 Eylül mü öngörülüyor? Mel Gibson’ın karakteri yaptığı bir sandalyeyi tartıyor; bu ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 224

36. Merhaba paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

37. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inan ki güzel, face de paylaştım 25-09-2021 23:52:00

Write A Comment