2001 Space Odyssey’de Tahmine Dayalı Programlama

Kendin için gör. Sadece birkaç anahtar kelimeyi değiştirdim. Her şey ve demek istediğim her şey diğer aynıdır. Bizi bir tür ifşa için programlıyorlar çok yakında.

—————

Bay Fauci, birçoğunuzun bu konuda tam güvenliğe duyulan ihtiyaçla ilgili çelişkili görüşlerinden bazılarını ve daha özel olarak, tüm dünyada bir salgın olduğu izlenimini vermek için oluşturulan kapak hikayesine karşı güçlü muhalefetinizi bana bildirdi. küre. Anladığım kadarıyla, bir ilke meselesi olmanın ötesinde, çoğunuzun bu salgının öyküsünün akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza neden olabileceği kaygısı ve endişesinden rahatsızsınız. Negatif görüşlerinizi anlayabilir ve onlara sempati duyabilirim. Bu kapak hikayesinden kişisel olarak utandım. Ancak mutlak gizlilik ihtiyacını tamamen kabul ediyorum ve umarım kabul edersiniz. Gerçekler, yeterli hazırlık ve şartlandırma olmadan erken ve aniden kamuoyuna açıklanırsa, mevcut durumda bulunan kültürel şok ve sosyal yönelim bozukluğunun potansiyelini fark etmeniz hepiniz için zor olmamalıdır. Bu, Rothschild’lerin görüşü ve buradaki ziyaretimin amacı, durum hakkında ek gerçekleri ve fikirleri toplamak ve Rothschild’lere haberlerin sonunda ne zaman ve nasıl duyurulması gerektiğini öneren bir rapor hazırlamaktır. Herhangi bir sorunuz var mı?

Dr. Fauci, bunun ne kadar süre gizli tutulabileceğini düşünüyorsunuz? General soruyor. Korkarım olabilir ve Rothschild’ler tarafından gerekli görüldüğü sürece gizli tutulacaktır. Ve elbette biliyorsunuz ki, Rothschild’ler bu olay hakkında bilgisi olan herkesten resmi güvenlik yeminlerinin yazılı olarak alınmasını talep etmişlerdir. Kamuya açık bir duyuru yapılmasına herhangi bir değerlendirme yapılmadan önce, tam bir çalışmanın yapılması için yeterli zaman olmalıdır.

SINIFLANDIRILMAMIŞ

“2001 Space Odyssey’de Tahmine Dayalı Programlama” üzerine 20 yorum

1. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 22:39:12

2. Sinop merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-08-2020 03:36:40

3. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2020 18:51:09

4. Kars merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 03:20:45

5. Sakarya merkezden ben gaye. Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:06:17

6. Van merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:21:43

7. Eskişehir merkezden ben . Merhaba paylaşımın vallaha mükemmel, teşekkürler 18-10-2020 14:47:05

Yorum yapın