Daha sıkı güvenlik yasalarını imzalamadığımızı ve bunun yerine yeniden inşa etmeye ve iyileştirmeye odaklandığımızı varsayalım, işler günlük hayatımızda nasıl gidebilirdi? Bugünün güvenlik teknolojisinde daha kademeli bir değişiklik ancak Havaalanları, müzeler vb. Yerlerde daha az müdahaleci olur muyduk?

Author

34 Comments

1. Kahramanmaraş dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 12

2. Trabzon dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Merhaba paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , – 146

3. Malatya merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 09-02-2021 20:29:55

4. Konya dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Merhabalar siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 390

5. Konya dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , ali – 389

6. Afyon merkezden ben Aylin. Selam sayfanız inanki iyi, tebrikler 11-02-2021 01:56:42

7. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 410

8. Zonguldak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz valla güzel, face de paylaştım 02-03-2021 03:30:16

9. Denizli dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . selam arkadaşlar siten inan ki güzel, sağolun , ali – 248

10. Selamlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 345

12. Bu konu : ” 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , mehmet – 481

13. Bu konu : ” 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 33

14. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 111

15. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 427

17. Kayseri dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . selam arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 473

18. Afyon merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler 07-05-2021 00:05:52

19. Bu konu : ” 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 431

20. Düzce merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım 08-05-2021 07:00:14

21. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım inan ki mükemmel, saolun

22. Bu konu : ” 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 294

23. Osmaniye merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-06-2021 16:42:54

24. Muğla dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, saolun , doruk – 372

25. Ardahan dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 393

26. Tokat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 23-06-2021 05:45:46

27. Uşak merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 25-06-2021 12:52:09

28. Bartın dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 93

29. Bu konu : ” 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, face de paylaştım , doruk – 67

30. Uşak dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Mrb paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 168

31. Merhaba herkese siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

32. Karaman dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . selam arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, teşekkürler , hatice – 244

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link