2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi?

Daha sıkı güvenlik yasalarını imzalamadığımızı ve bunun yerine yeniden inşa etmeye ve iyileştirmeye odaklandığımızı varsayalım, işler günlük hayatımızda nasıl gidebilirdi? Bugünün güvenlik teknolojisinde daha kademeli bir değişiklik ancak Havaalanları, müzeler vb. Yerlerde daha az müdahaleci olur muyduk?

“2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi?” üzerine 6 yorum

1. Kahramanmaraş dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 12

2. Trabzon dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Merhaba paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , – 146

3. Malatya merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 09-02-2021 20:29:55

4. Konya dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Merhabalar siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 390

5. Konya dan kimler var. 2001 TSA Yasasına sahip olmasaydık, dünya genelinde güvenlik (havalimanları olmayanlar dahil) nasıl gelişirdi? . Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , ali – 389

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link