Şu anda böyle hissettiriyor.

Sanırım burada çoğumuz, otoriter diktatörlüğün ve tıbbi apartheid tsunamisinin geldiğini hissediyoruz. Önümüzdeki 6 ay, son 6 ay kadar hızlı gelişirse, becerdin.

Tıpkı kışın patladığı ve ilkbahar başladığı gibi, kadran 10’a çevrildi ve fırın ön ısıtmaya yeni başladı.

Daha büyük bir şey geliyormuş gibi geliyor.

Sen ne düşünüyorsun?

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” 2004’te ailesini bir tsunamiye karşı uyaran okul çağındaki kızı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 344

2. Adana dan kimler var. 2004’te ailesini bir tsunamiye karşı uyaran okul çağındaki kızı hatırlıyor musunuz? . Merhaba siten inanki iyi, saolun , gaye – 479

3. Muğla dan kimler var. 2004’te ailesini bir tsunamiye karşı uyaran okul çağındaki kızı hatırlıyor musunuz? . Selamlar siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 376

4. Manisa dan kimler var. 2004’te ailesini bir tsunamiye karşı uyaran okul çağındaki kızı hatırlıyor musunuz? . Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 409

5. Bu konu : ” 2004’te ailesini bir tsunamiye karşı uyaran okul çağındaki kızı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 173

6. Bu konu : ” 2004’te ailesini bir tsunamiye karşı uyaran okul çağındaki kızı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link