https://educate-yourself.org/lte/comingchinainvasion27may05.shtml

“Planlamada bir Üçüncü Dünya Savaşı var; Bunu başarmak için Amerika’nın izole edilmesi gerekiyor, aynı zamanda bu amaçla içeriden bölünmesi gerekiyor. Bunun nasıl olacağını tam olarak bilmiyorum ama orada olacağı tahmin ediliyor. Amerika Birleşik Devletleri içinde savaşmak gibi bir iç savaş olacak. Bunun amacı, ABD’yi zayıflatmak ve ordusunu dış saldırılara karşı etkisiz kılmaktır. Tüm bunlar uzun zaman önce kehanet edildi. “

[from Ken Adachi: The Chinese and Russian troops are already here in North America and have been for years. They are located in underground bases and on off-limit ‘protected habitat’ areas. Large numbers are located in British Columbia, thus they will come in from the “northwest”.]

Bu iki alıntı, Kanada’da ve ABD anakarasında devam eden güncel olaylar göz önüne alındığında artık her zamankinden daha alakalı. Bölünmeyi tamamlayın ve herkes Trump’ın bir sonraki oyun kartını çıkarmasını bekliyor. 15 yıl önce birine böyle bir tahmin söyleseydiniz, çılgın bir komplo teorisyeni olarak etiketlenirsiniz.

“Gerçek, kolektif düşünce tarafından yaratılır. Kendinizi bunlardan kurtararak Dark Side’ın gündemini dağıtabilir ve azaltabilirsiniz. korku ve olumsuz duyguları teşvik eden etkilerden, özellikle de sizi umutsuz ve endişeyle dolu bırakan internet makalelerinden ( gerçek arkasındaki amaç Sorcha Faal’ın bitmeyen kıyamet ve kasvetli makaleler akışı). “

Author

22 Comments

1. Tokat dan kimler var. 2005 tarihli e-posta, Amerika’nın bölündüğü bir Dünya Savaşı konusunda uyarıda bulunuyor . Mrb siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 34

2. Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım 18-12-2020 23:01:04

3. Artvin merkezden ben memo. Mrb sayfa inanki iyi, sağolun 18-12-2020 23:12:56

4. Malatya dan kimler var. 2005 tarihli e-posta, Amerika’nın bölündüğü bir Dünya Savaşı konusunda uyarıda bulunuyor . Selam herkese web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 184

5. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, saolun 19-12-2020 03:43:10

6. İzmir merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-12-2020 12:29:59

7. İstanbul merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 24-12-2020 17:44:50

8. Mrb web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 03-01-2021 14:57:47

10. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inanılmaz iyi, sağolun 06-01-2021 09:25:03

11. Çanakkale merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-01-2021 20:21:14

12. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Kırıkkale dan kimler var. 2005 tarihli e-posta, Amerika’nın bölündüğü bir Dünya Savaşı konusunda uyarıda bulunuyor . merhaba arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 101

14. Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler

15. Denizli dan kimler var. 2005 tarihli e-posta, Amerika’nın bölündüğü bir Dünya Savaşı konusunda uyarıda bulunuyor . Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ziya – 82

16. Selamlar siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

17. Çorum dan kimler var. 2005 tarihli e-posta, Amerika’nın bölündüğü bir Dünya Savaşı konusunda uyarıda bulunuyor . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 146

18. Kars dan kimler var. 2005 tarihli e-posta, Amerika’nın bölündüğü bir Dünya Savaşı konusunda uyarıda bulunuyor . Mrb siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 225

19. Ağrı merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım 20-02-2021 23:49:00

20. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi harbiden iyi, sağolun 22-02-2021 02:33:22

21. Kırıkkale dan kimler var. 2005 tarihli e-posta, Amerika’nın bölündüğü bir Dünya Savaşı konusunda uyarıda bulunuyor . Selam siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 61

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link