2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat..

Daha sonra ve ziyaretin ardından Ukrayna, küçük silahlarını ve mühimmatını söküp imha etmek yerine onları satmaya karar verdi. ABD onların en büyük müşterisi, hmmmmm. Bu silahların yüz binden fazlası Libya’ya satıldı ……. Biraz düşündürüyor …

2015 makalesinden çevrilmiş alıntı:

Ancak Daily Mail’e göre Viktor Yuşçenko rejimi, bunu satmanın elden çıkarmaktan daha fazla para getireceğine karar verdi. Ve Stockholm Uluslararası Barış Araştırma Enstitüsü’ne göre, 2004 ile 2007 yılları arasında Ukrayna, dünyanın 27 (!) Farklı ülkesine 721.777 hafif silah ve hafif silah gönderdi. Ana alıcı ABD olduğu ortaya çıktı – bu silahlardan 260 bin birim gönderildi ve İngiltere ve Libya’nın her biri 101 bin aldı. Daha sonra hafif silahlara ek olarak Ukrayna ağır silahlar – makineli tüfekler, tüfekler, tanksavar silahları satmaya başladı.>

“2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat..” üzerine 15 yorum

1. Isparta merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-02-2021 09:09:02

2. Tekirdağ merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 09:27:04

3. Bu konu : ” 2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat.. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 345

4. Elazığ dan kimler var. 2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat.. . Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 238

5. Bu konu : ” 2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat.. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 15

6. Aksaray dan kimler var. 2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat.. . Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 125

7. Bartın dan kimler var. 2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat.. . Selam siten inanılmaz hayran edici, saolun , ziya – 248

8. Çorum dan kimler var. 2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat.. . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler , Aylin – 228

9. Bu konu : ” 2005 yılında, o zamanki Eyalet Senatörü Obama ve ABD Senatörü Lugar, önceki bir anlaşmanın parçası olarak “Kitle İmha Silahlarının” kaldırılmasını sağlamak için Donetsk Ukrayna’daki bir mühimmat fabrikasını gezdiler. Fakat.. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 441

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link