2005 yılının UFO dolu çılgın yazını anımsatan

Covid olmayan bir şeyi tartışmak gibi hissettim ve başka bir posterin UFO deneyimi bana bunu paylaşmam için ilham verdi.

Sadece düzleştirmek için, ’05 yazından önce veya sonra bir UFO düşüneceğim hiçbir şey görmedim.

New York’un merkezindeki memleketimde yaz için yiyecek teslim etmeye çalışan üniversiteden biriydim. Sık sık gece yarısından sonra eve gelir ve yıldızlara bakarak avluda ot içip dinlenirdim.

Her neyse, Haziran ayının bu gecesinde, siyah bir üçgen uçtuğunda arabamda araba yolunda oturuyordum. Bu, köşelerde kırmızı ışıklarla klasik siyah üçgeninizdi. 500 metreden fazla olmayan bir yükseklikte ya devasa ve uçuyordu. 2005’ti, bu yüzden maalesef çekecek hiçbir şeyim yoktu. Ben de tamamen sersemledim.

Sonra, yaklaşık bir hafta kadar sonra, alacakaranlıkta dışarıda olduğumu gördüm ve kelimenin tam anlamıyla YÜZLERCE uçakların çok yüksek bir irtifada uçtuğunu gördüm. TBH ile nasıl çarpışmadığını bilmiyorum çünkü her yönden uçuyorlardı. Yaklaşık 10 uçakla başladı ve 5 dakika boyunca yüzlerce seviyeye yükseldi. Açıkçası bu noktada sayımı kaybettim. Hiç ses hatırlamıyorum, çok yüksekti (muhtemelen tipik bir yolcu havayolu seyir irtifasında). 15 dakika sonra temizlendiler.

Kontrol ettim, yakınlarda bir hava gösterisi yoktu ve o gün askeri tatbikatla ilgili hiçbir şey görmedim. Ayrıca, bu garip bir hava gösterisi olurdu ve hiçbir şey askeri önermedi.

Yine de burada bitmiyor. Gökyüzünde daralan yıldızları görmeye başladım. İlk bakışta, düzensiz hareket edeceklerini fark edene kadar parlak yıldızlar veya muhtemelen gezegenler gibi görünüyordu. Herhangi bir zamanda genellikle bir veya iki tane görürdüm, sanırım aynı anda en çok gördüğüm 4’dü.

Dürbün ile, bu yıldız benzeri nesnelerin her titreşimde nabız attığını ve renk değiştireceğini fark ettim: mavi ila kırmızıdan beyaza ve bazen de aynı anda iki renk. Ayrıca, birisi dimmer anahtarına basıp tamamen kapatıp tekrar açmış gibi görmek için içeri ve dışarı solup tekrar içeri girerler.

En çılgın kısım, geceleri bu şeylerin 2’sini gökyüzünde göreceğim, birbirleriyle etkileşime girecekleriydi! Birbirlerine ziklediler, çarpışacaklarmış gibi görünüyorlardı ve son anda birbirlerinden uzaklaşıyorlardı.

2005 yazının tamamını bu şeyleri izleyerek geçirdim, cevaplar için çaresizdim.

Hiç cevap alamadım ve bundan sonra da UFO faaliyeti görmedim.

Ama bu deneyimler beni bir şeyin orada olduğuna ve bizden gizlendiğine ikna etmek için yeterliydi. Umarım ne olduğunu öğreniriz.

“2005 yılının UFO dolu çılgın yazını anımsatan” üzerine 41 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun 05-06-2020 21:05:12

2. Bayburt merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-06-2020 05:18:05

3. Niğde merkezden ben banu. Selam siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-06-2020 16:00:07

4. Amasya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-07-2020 11:02:57

5. Manisa merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 13:34:40

6. Artvin merkezden ben gaye. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-07-2020 13:57:14

7. Aydın merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 12-07-2020 06:22:46

8. Giresun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:09:10

9. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-08-2020 13:51:27

10. Muğla merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım 05-09-2020 01:02:06

11. Karabük merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun 16-09-2020 22:53:05

12. Ardahan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-09-2020 05:48:52

13. Samsun merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 09-10-2020 06:08:06

14. Çanakkale dan kimler var. 2005 yılının UFO dolu çılgın yazını anımsatan . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 453

15. Karabük merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, tebrikler 24-10-2020 06:35:02

Yorum yapın