Kategoriler
Genel

2006-2018 yılları arasında Martin Luther King Jr. ve JFK konuşmaları ve diğer garip kodlanmış mesajlarla karışık garip ortam sesleri Portland’da 96.7FM’de yayınlandı. Seattle’da iki benzer istasyon vardı. Artık her ikisinin de bu yayınlarla bağlantılı sorunları olan özerk bölgeleri var – bu gerçekten şüpheli görünüyor.

VİDEO: 96.7FM 2018’in sonuna kadar yıllarca Portland Oregon’da ortam müziği yavaş / yavaş hareket tonları / MLK ve JFK Konuşmalarını çaldı

PORTLAND VE SEATTLE, garip sesler ve istasyonlar boyunca yıllar boyunca çalınan mesajlar gibi görünüyor.

-Ben kimsenin bu videoyu izleyip izlemediğinden emin değilim – bu protestoları / ayaklanmaları tetikleyen trajik olaylardan herhangi biri gerçekleşmeden / halka sunulmadan önce 6 Şubat 2020’de yayınlandı. İstasyonun, ürkütücü ve çarpık sesler çaldığı, MLK / JFK konuşmaları, kodlanmış mesajlar ve Apollo ay inişlerinden gelen seslerle karıştırıldığı bildirildi. Şimdi Portland’ın Seattle gibi özerk bir bölgesi var. Ayrıca, birinde Rusça yayın yapan benzer şekilde iki garip istasyonun, diğerinde Seattle’da yatak vakti öykülerini okuyan garip bir çocuk olduğu ortaya çıktı.

-MKUltra hiçbir zaman tam olarak ifla edilmedi – CIA bunu kabul etti – İçeriden ve sınıflandırılmış belgelerden de biliyoruz ki zihin kontrolü MKUltra programı tarafından incelenen birçok şeyden sadece biriydi. Bu benim için son derece garip bir tesadüf gibi görünüyor. Orada, bu program hakkında daha fazla bilgi sahibi olan biri varsa ve bu videoda gösterilen bu mesajların herhangi bir bağlantısı olabilirse, lütfen hepimizi güncelleyin.

-Bu potansiyel olarak çok rahatsız edici olabilir. Bir FCC başvurusu istasyonun çağrı işaretiyle bağlantılıdır ve “Kiracıların Topluluk İttifakı” adlı kar amacı gütmeyen bir kuruluşa ait olduğu anlaşılmaktadır. Bu videoyu yapan kişi, bu kuruluşun tüm bu istasyonların kontrolünde olabileceği sonucuna varmış olan soruşturmasını sonlandırdı – ancak, adam onlara ulaştıktan sonra, kuruluş seslerin ve mesajların kendi başlarına iletildiğini bile reddetti. istasyonunda Portland.

Bu başka bir şey olamazdı – bu, şu anda bu ülkede Özerk Bölgelerimiz olan iki yerde meydana gelen son derece garip bir tesadüf gibi görünüyor. Herhangi bir fikir ekleyebiliyorsanız, lütfen biraz bilgi verin ve paylaşın.

“2006-2018 yılları arasında Martin Luther King Jr. ve JFK konuşmaları ve diğer garip kodlanmış mesajlarla karışık garip ortam sesleri Portland’da 96.7FM’de yayınlandı. Seattle’da iki benzer istasyon vardı. Artık her ikisinin de bu yayınlarla bağlantılı sorunları olan özerk bölgeleri var – bu gerçekten şüpheli görünüyor.” için 29 yanıt

Adıyaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 05:05:28

Bilecik merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler 01-07-2020 13:16:00

Kilis merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 06-07-2020 09:42:43

Muğla merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım 17-07-2020 01:02:01

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 13:50:56

Yozgat merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 21:53:03

Erzincan merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım 30-07-2020 08:43:56

Aydın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 20:09:20

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-08-2020 14:35:20

Iğdır merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 23:27:33

Bingöl merkezden ben banu. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım 09-09-2020 07:54:38

Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-09-2020 23:50:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir