2009’da IEA, “fosil yakıtlara olan talebin 2020 yılına kadar zirveye ulaşması gerekecek” yoksa gökyüzü düşecek.

EcoHealth – Fauci ve Microsoft bize para verdi, virüs yapması için Wuhan laboratuvarına ödeyeceğiz.

Imperial 2017 – Tahminlerimiz fosil yakıt kullanımının 2020’de zirveye ulaşabileceğini gösteriyor.

EcoHealth, Aralık 2019’da yeni virüs yayınladı

Imperial 2020 – Prof Lockdown’ımız dünyaya insanları virüsten kurtarmak için karantinaların gerekli olduğunu söyleyebilir. Bir Microsoft iklim aşırıcısı olan Stephen Emmott, onun için kilitleme algoritmaları yaptı.

IEA 2021 – Küresel seyahat ve dolayısıyla CO2 emisyonları azaltıldı, biraları EcoHealth ve Imperial’e geri verdi.

15 Comments

1. selamun aleyküm sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Eskişehir dan kimler var. 2009’da IEA – Fosil yakıt kullanımı 2020’ye kadar zirveye çıkmalı, yoksa gökyüzü düşecek. EcoHealth ve Imperial – Beklet . Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım , mehmet – 111

3. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Düzce dan kimler var. 2009’da IEA – Fosil yakıt kullanımı 2020’ye kadar zirveye çıkmalı, yoksa gökyüzü düşecek. EcoHealth ve Imperial – Beklet . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , banu – 244

5. Adana dan kimler var. 2009’da IEA – Fosil yakıt kullanımı 2020’ye kadar zirveye çıkmalı, yoksa gökyüzü düşecek. EcoHealth ve Imperial – Beklet . Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , banu – 99

6. İzmir merkezden ben hatice. Slm siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-08-2021 05:29:51

7. Kayseri dan kimler var. 2009’da IEA – Fosil yakıt kullanımı 2020’ye kadar zirveye çıkmalı, yoksa gökyüzü düşecek. EcoHealth ve Imperial – Beklet . Selamlar web siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , – 456

8. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 31-08-2021 17:54:04

9. Kırşehir dan kimler var. 2009’da IEA – Fosil yakıt kullanımı 2020’ye kadar zirveye çıkmalı, yoksa gökyüzü düşecek. EcoHealth ve Imperial – Beklet . merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 96

10. Bitlis dan kimler var. 2009’da IEA – Fosil yakıt kullanımı 2020’ye kadar zirveye çıkmalı, yoksa gökyüzü düşecek. EcoHealth ve Imperial – Beklet . selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 52

11. Bu konu : ” 2009’da IEA – Fosil yakıt kullanımı 2020’ye kadar zirveye çıkmalı, yoksa gökyüzü düşecek. EcoHealth ve Imperial – Beklet ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 457

12. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selam sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-09-2021 13:00:40

13. Bu konu : ” 2009’da IEA – Fosil yakıt kullanımı 2020’ye kadar zirveye çıkmalı, yoksa gökyüzü düşecek. EcoHealth ve Imperial – Beklet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 222

Write A Comment